پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 87219
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ مرداد, ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۸
 •   

  دکل های تلفن همراه تنگه واشی پس از یکسال راه اندازی شد/تنگه واشی همچنان بدون پوشش شبکه تلفن همراه!

  دکل های تلفن همراه منطقه گردشگری تنگه واشی پس از یکسال بلاخره راه اندازی شد اما همچنان بخش وسیعی از این منطقه گردشگری بدون پوشش شبکه تلفن همراه می باشد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، منطقه گردشگری تنگه واشی که در فصل تابستان هر هفته میزبان هزاران گردشگر بوده علی رغم نصب دو دکل […]


  دکل های تلفن همراه منطقه گردشگری تنگه واشی پس از یکسال بلاخره راه اندازی شد اما همچنان بخش وسیعی از این منطقه گردشگری بدون پوشش شبکه تلفن همراه می باشد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، منطقه گردشگری تنگه واشی که در فصل تابستان هر هفته میزبان هزاران گردشگر بوده علی رغم نصب دو دکل BTS در سال گذشته، بدون راه اندازی رها شده بود و این در حالی بود که یکی از اصلی ترین نیاز های گردشگران و نیروهای خدمات رسان در این منطقه  پوشش شبکه تلفن همراه بود.

  بهمن سال گذشته بود که وزیر ارتباطات با حضور در شهرستان فیروزکوه از تحت پوش قرارگرفتن روستاها و مناطق گردشگری شهرستان فیروزکوه تا آخر خرداد ۹۸ خبر داده بود و امید ها برای راه اندازی دکل تلفن همراه زنده شد اما با گذشت نیمی از فصل تابستان این امر محقق نشد.

  روز پنج شنبه ۱۷ خرداد با پیگیرهای فراوان رسانه ای و مسئولان مربوطه این دکل ها راه اندازی شد اما مشاهدات میدانی خبرنگار دیمه نیوز حاکی از آن است که مشکلات آنتن دهی همچنان باقی است، به گونه ای که دکل راه اندازی شده تنها پاریکنگ، تنگه اول و قسمت ابتدایی پس از تنگه اول را پوشش میدهد و بخش وسیعی از این منطقه گردشگری همچنان بدون پوشش مخابراتی می باشد، عملا راه اندازی این دکل در ارتباطات مخابراتی گردشگران و نیروهای خدمات رسان تاثیر چندانی ندارد و مشکلات به قوت خود باقی است.

  عدم پوشش شبکه تلفن همراه بارها برای گردشگران و نیروهای خدمات رسان دردسر ساز بود و حتی خساراتی هم برجا گذاشت، که پایگاه خبری دیمه نیوز علی رغم سکوت دیگر رسانه های محلی بارها در این خصوص به مسئولین شهرستان هشدار داده بود.

  همچینن دادستان فیروزکوه نیز چندی پیش طی مصاحبه ای با خبرگزاری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران نسبت به این مسئله به مسئولین امر هشدار های لازم را داده بود.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :
 • خبرخوان دیمه نیوز