پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 87237
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۴ مرداد, ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۶
 •   

  دیدار کودکان و نوجوانان فیروزکوهی با آزادگان/ نیکدل:تمرکز کار فرهنگی می بایست روی نسل کودک و نوجوان باشد

  به مناسبت در پیش بودن روز آزادگان، نشستی صمیمی و دیداری دوستانه میان کودکان و نوجوانان فیروزکوهی با آزادگان در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان فیروزکوه برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، به مناسبت به روز آزادگان، به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران فیروزکوه و کانون پرورش فکری کودکان […]


  به مناسبت در پیش بودن روز آزادگان، نشستی صمیمی و دیداری دوستانه میان کودکان و نوجوانان فیروزکوهی با آزادگان در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان فیروزکوه برگزار شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، به مناسبت به روز آزادگان، به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران فیروزکوه و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این شهرستان با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و دفاع مقدس با دعوت از چند تن از آزادگان سر افراز شهرستان نشستی صمیمی و دیداری دوستانه میان کودکان و نوجوانان با آزادگان در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فیروزکوه برگزار شد.

  در این دیدار صمیمانه آزادگان از خاطرات دفاع مقدس و اسارت خود با زبانی ساده برای کودکان صحبت کردند و در نهایت از کودکان و نوجوانان خواسته شد, نقاشی هایی با موضوع دفاع مقدس و آزادگان و ایثار بکشند و یا مطالبی با قلم خود بنویسند.

  این نقاشی ها در نماز جمعه این هفته ۲۵ مرداد ۹۸ به نمایش عموم گذاشته می شود و به نفرات برتر هدایایی اهدا خواهد شد.

  غلامرضا نیکدل ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران فیروزکوه در خصوص این برنامه اظهار داشت: تمرکز کار فرهنگی میبایست روی نسل کودک و نوجوان باشد.

  وی افزود: ما نمی توانیم از نسل جوان و نوجوان توقع داشته باشیم جنگ و دفاع مقدس و ایثار و شهادت را درک کنند در حالی که آنان را با این مفاهیم آشنا نکرده ایم، این درحالی است که دشمن با تمام قوا و با برنامه ریزی و صرف بودجه های کلان روی فکر و عقیده این قشر کار می کند و تمرکز خود را روی کودکان و نوجوانان ما گذاشته است.

  نیکدل در ادامه افزود: فرزندان ما ریشه در این آب و خاک دارند و ذات پاکشان با اسلام و شهدا بیگانه نیست لیکن این وظیفه ماست که آنان را با مفاهیم زیبای اسلام و فرهنگ ایثار و شهادت آشنا کنیم.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :
 • خبرخوان دیمه نیوز