پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 87252
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ مرداد, ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۲
 •   

  رئیس بنیاد شهید فیروزکوه: آزادگان در قلب اسارت دشمن را به اسارت خود در آوردند

  رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران فیروزکوه گفت: بزرگان ما حضرت امام رحمت الله و مقام عظمی ولایت امام خامنه ای اصل مطلب را در مورد آزادگان می فرمایند: “آزادگان آبروی این ملت را حفظ کردند” یعنی توانستند در قلب اسارت دشمنان را به اسارت خود در آورند. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، نیکدل […]


  رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران فیروزکوه گفت: بزرگان ما حضرت امام رحمت الله و مقام عظمی ولایت امام خامنه ای اصل مطلب را در مورد آزادگان می فرمایند: “آزادگان آبروی این ملت را حفظ کردند” یعنی توانستند در قلب اسارت دشمنان را به اسارت خود در آورند.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، نیکدل در میز خدمت این هفته نماز جمعه اظهار داشت: عدد چهل عدد مقدسی است و امروز چهلمین روزی است که در خدمت خانواده های شهدا و ایثارگر شهرستان فیروزکوه هستم.

  وی خاطر نشان کرد: بزرگان ما حضرت امام رحمت الله و مقام عظمی ولایت امام خامنه ای اصل مطلب را در مورد آزادگان می فرمایند “آزادگان آبروی این ملت را حفظ کردند:” یعنی توانستند در قلب اسارت دشمنان را به اسارت خود در آورند و آزادگان ما دارای فرهنگ غنی هستند که برگرفته از فرهنگ عاشورا و پس از عاشورا (کاروان کربلا) است که امروزه تحریم ها و فشارهای ناجوان مردانه استکبار جهانی مردم عزیزمان را اذیت می کند این عزیزان حجت های خدا هستند که ما می توانیم در سختی ها کار های بزرگی انجام دهیم.

  وی در ادامه افزود: شهرستان فیروزکوه با دارا بودن ۱۳۰ شهید والا مقام، ۹۲ جانباز عزیز و ۱۲ آزاده سرافراز جزو شهرستان هایی است که ولایتمداری و شهید پروری مردمش و وابستگیشان به نظام مقدس جمهوری اسلامی را به اثبات رساندند، بنده با افتخار واژه خدمت گذاری را برای این عزیزان به زبان می آورم.

  وی تصریح کرد: برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت قطعاً ما به تنهایی نمی توانیم دِین خود را به شهیدان ادا کنیم، پس دست یاری به سمت تک تک عزیزان می بریم و از مردم عزیز می خواهیم که اگر طرحی و یا مسئله ای را دیدند که به ما مربوط می شود به ما منتقل کنند، زیرا ما معتقد هستیم که مردم خوب شهرستان فیروزکوه لیاقت بهترین ها را دارند و این عزیزان در شرایط مختلف خود را ثابت کردند و اکنون نوبت ما است که خدمت گذاری خود را به مردم عزیز ثابت کنیم.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :
 • خبرخوان دیمه نیوز