پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 87176
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 10 آگوست, 2019 - 12:33
 •   

  شصت و سومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان فیروزکوه برگزار شد

  شصت و سومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان به ریاست حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا امیری ارجمندی امام جمعه و با حضور اعضاء شورای فرهنگ عمومی ، دفتر امام جمعه برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا امیری ارجمندی اظهار داشت: با توجه به قرار گرفتن در دهه ولایت جای […]


  شصت و سومین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان به ریاست حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا امیری ارجمندی امام جمعه و با حضور اعضاء شورای فرهنگ عمومی ، دفتر امام جمعه برگزار شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا امیری ارجمندی اظهار داشت: با توجه به قرار گرفتن در دهه ولایت جای خرسندی است که با برنامه های متفاوت و متنوع در شهرستان به استقبال ایام مبارک و فرخنده برویم.

  وی از دستگاههای فرهنگی خواست تا برای اجرای برنامه های فرهنگی حتما اخذ مجوزهای قانونی و نظارتی در نظر گرفته شود تا محیط شاد و پر نشاط را همراه با رعایت شئونات برای اجرای برنامه های فرهنگی هنری شاهد باشیم.

  در ادامه یوسفی جمارانی فرماندار شهرستان گفت: متاسفانه مردم ما با مشکلات معیشتی که ناشی از فشار دشمنان است دست به گریبانند و در این بین دستگاههای فرهنگی موظفند ضمن حرکت در چهارچوب قانون و شریعت با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و هنری در جهت ارتقاء روحیه مردم و ایجاد فضای پر نشاط در جامعه و همچنین در راستای بر آورده نمودن توقعات قانونی و مشروع و احترام به سلایق مختلف فرهنگی هنری در چارچوب قانون و شرع مقدس اسلام که از وظایف ادارات فرهنگی هنری و سایر ادارات نظام مقدس جمهوری اسلامی است گام بردارند.

  وی با اشاره به اینکه همین افراد با سلایق مختلف همان مردمی هستند که در ایام عاشورا و تاسوعا برای زنده نگه داشتن قیام امام حسین (ع) سر از پا نمی شناسند و فعالیت می کنند.

  در ادامه پور روشن سرپرست اداره ضمن اعلام دستور جلسه و ارائه گزارش مصوبات جلسه قبل اظهار داشت : لازمه پیشرفت و ایجاد روحیه در افراد جامعه که در واقع از ارکان پیشرفت و تعالی جامعه می باشند ایجاد روحیه می باشد که این امر محقق نمی گردد مگر با ایجاد نشاط و سلامت اجتماعی در افراد جامعه که باید در دستور کار قرار گیرد.

  این جلسه با بحث و گفتگو با دیگر اعضاء جلسه و همراه با مصوباتی به کار خود پایان داد.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • خبرخوان دیمه نیوز