پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 86891
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 24 جولای, 2019 - 14:52
 •   

  مهدی درویش رئیس جدید اداره پست شهرستان فیروزکوه شد

  مهدی درویش به عنوان رئیس جدید اداره پست شهرستان فیروزکوه معرفی و از زحمات و تلاش‌های بهروز اشتری رئیس سابق اداره پست تقدیر و قدردانی شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره پست شهرستان فیروزکوه صبح امروز با حضور مهدی یوسفی جمارانی فرماندار شهرستان،حجت الاسلام امیری ارجمندی امام جمعه […]


  مهدی درویش به عنوان رئیس جدید اداره پست شهرستان فیروزکوه معرفی و از زحمات و تلاش‌های بهروز اشتری رئیس سابق اداره پست تقدیر و قدردانی شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره پست شهرستان فیروزکوه صبح امروز با حضور مهدی یوسفی جمارانی فرماندار شهرستان،حجت الاسلام امیری ارجمندی امام جمعه فیروزکوه و کاوه قورچیان معاون امورمناطق پستی استان تهران در محل دفتر فرمانداری برگزار شد.

  مهدی یوسفی جمارانی در این مراسم به اهمیت اداره پست و خدمات پستی اشاره کرد و اظهار داشت: ‎ امروزه پست با اتکا به تکنولوژی پیشرفته منشأ خدمات باکیفیت و مطلوبی برای افراد جامعه است و فضای کسب و کار با خدمات پستی متحول شده است.

  فرماندار فیروزکوه بر تعامل سازنده ادارات شهرستان با اداره پست برای حل مشکلات مردم تاکید کرد و افزود: مدیران نباید مدیر وضع موجود باشند و باید برای دوران خدمت خود افق جدید ترسیم کرده و به گونه ای عمل کنند که موجب تقویت اعتماد مردم به حکومت و دولت شود.

  وی ادامه داد: خدمات پستی در بستر فناوری‎های نوین عرضه می‎شود و در همین راستا باید با فناوری و علم روز دنیا همسو بود و همراه با تکنولوژی رو به جلو گام برداشت.

  در این مراسم مهدی درویش به عنوان رئیس جدید اداره پست شهرستان فیروزکوه معرفی و از زحمات و تلاش‌های بهروز اشتری رئیس سابق اداره پست تقدیر و قدردانی شد.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :
 • خبرخوان دیمه نیوز