پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 87213
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 11 آگوست, 2019 - 13:28
 •   

  نجات فرد گمشده در ارتفاعات نجارون فیروزکوه

  رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان فیروزکوه از پیدا شدن فرد گمشده در ارتفاعات نجارون این شهرستان و نجات یک فرد دیگر در رودخانه نمرود خبر داد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، اکبر اسفندیار با اعلام این خبر اظهار کرد: پس از اعلام گزارش نیروی انتظامی مبنی بر گم شدن یک نفر در ارتفاعات نجارون، […]


  رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان فیروزکوه از پیدا شدن فرد گمشده در ارتفاعات نجارون این شهرستان و نجات یک فرد دیگر در رودخانه نمرود خبر داد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، اکبر اسفندیار با اعلام این خبر اظهار کرد: پس از اعلام گزارش نیروی انتظامی مبنی بر گم شدن یک نفر در ارتفاعات نجارون، بلافاصله تیم امداد و نجات کوهستان از پایگاه امداد ونجات امین آبادی به حوالی محل حادثه اعزام و عملیات جستجوی افراد گمشده آغاز شد.

  وی افزود : تیم امداد و نجات پس از ۴ساعت تلاش فراوان و با استفاده از توان نجاتگران توانستند فرد گمشده را در میان کوه های نجارون منطقه فیروزکوه پیدا کنند.

  رئیس جمعیت هلال احمر ادامه داد: این فرد حادثه دیده در شرایطی بد روحی و جسمی پیدا شد و نجاتگران هلال احمر بعد از امداد وکمک های اولیه فرد را تحویل خانواده و نیروی انتظامی دادند.

  اکبر اسفندیار همچنین خبر داد: طی عملیاتی دیگر از سوی اورژانس امین آباد گزارشی بر سقوط فردی در پل دلیچایی به پایگاه امداد ونجات امین آباد اعلام شد که با هماهنگی با مرکز کنترل فرماندهی عملیات جمعیت هلال احمر استان تهران یک تیم از پایگاه امداد ونجات امین آباد به محل اعزام شدند.

  وی ادامه داد: با همکاری اوژانس به جستجو و نجات ادامه دادیم و فرد مورد نظر یافت و تحویل اورژانس برای انتقال به بیمارستان شد.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :
 • خبرخوان دیمه نیوز