پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 87098
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۳ مرداد, ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۹
 •   

  پرداخت ۱۰ میلیارد ریال تسهیلات به بخش کشاورزی در سال جاری

  مدیر جهاد کشاورزی فیروزکوه گفت: صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان از ابتدای سال جاری ۱۰ میلیارد ریال تسهیلات به کشاورزان پرداخت کرده است. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، رضا فرازی با اعلام این خبر اظهار داشت: صندوق حمایت ازتوسعه بخش کشاورزی با ۹۶۷ عضو بزرگترین تشکل بخش کشاورزی در شهرستان می باشد که […]


  مدیر جهاد کشاورزی فیروزکوه گفت: صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان از ابتدای سال جاری ۱۰ میلیارد ریال تسهیلات به کشاورزان پرداخت کرده است.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، رضا فرازی با اعلام این خبر اظهار داشت: صندوق حمایت ازتوسعه بخش کشاورزی با ۹۶۷ عضو بزرگترین تشکل بخش کشاورزی در شهرستان می باشد که با مشارکت دولت و کشاورزان فعال فیروزکوه درسال ۹۲ با ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار اولیه شروع به کار کرد.

  مدیر جهاد کشاورزی فیروزکوه افزود: این صندوق در حال حاضر با سرمایه حدود ۲۳ میلیاردریال به حدود ۱۵۵۰ نفر عضو  تسهیلات با بهره صفر و با کارمزد ۴درصد ارائه می نماید.

  رئیس هئیت مدیره صندوق حمایت ادامه داد: میزان تسهیلات ارائه شده ازابتدا تاسیس  تاکنون بیش از ۱۳۵میلیارد ریال بوده است.

  وی تصریح کرد: پرداخت تسهیلات صندوق  مخصوص بخش های دام ، طیور، شیلات ،زراعت  و باغبانی و صنایع کشاورزی است وازابتدای سال ۹۸ تاکنون نیز۱۰ میلیارد ریال تسهیلات به بخش کشاورزی  پرداخت شده است.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • خبرخوان دیمه نیوز