پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 87985
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 12 سپتامبر, 2019 - 12:47
 •   

  برگزاری مانور امداد و نجات در مدارس فیروزکوه در آذر و بهمن ماه سال جاری

  رئیس جمعیت هلال احمر فیروزکوه از برگزاری مانور امداد و نجات در مدارس فیروزکوه در آذر و بهمن ماه سال جاری خبر داد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، اکبر اسفندیار صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با شروع مدارس و باهماهنگی با مدیریت اداره آموزش و پرورش دو مانور بزرگ امداد ونجات در […]


  رئیس جمعیت هلال احمر فیروزکوه از برگزاری مانور امداد و نجات در مدارس فیروزکوه در آذر و بهمن ماه سال جاری خبر داد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، اکبر اسفندیار صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با شروع مدارس و باهماهنگی با مدیریت اداره آموزش و پرورش دو مانور بزرگ امداد ونجات در سال تحصیلی جدید در مدارس فیروزکوه برگزار می شود.

  رئیس جمعیت هلال احمر فیروزکوه افزود: این دو مانور در آذر و بهمن ماه سال جاری در مدارس شهرستان فیروزکوه برگزار می شودريال از دیگر برنامه های در طول سال تحصیلی جدید برگزاری دوره های آموزشی امداد و نجات برای دانش آموزان می باشد.

  وی گفت: از جمله شاخص‌ترین برنامه‌های جمعیت هلال احمر شهرستان فیروزکوه در سال جدید ارتقاء سطح آگاهی دانش‌آموزان در زمان وقوع حوادث غیر مترقبه می باشد، آگاهی هرچه بیشتر دانش‌آموزان نسبت به خطرها و آسیب‌های پیرامون می‌تواند آن‌ها برای مواقع حساس و بحرانی آماده کند.

  این مقام مسئول در ادامه از اتمام طرح امداد ونجات تابستانی در فیروزکوه خبر داد و گفت: ین طرح که همه ساله در پایگاه امداد ونجات برگزار می شود از اول تابستان شروع وتا پایان تابستان به اتمام می رسد.

  رئیس جمعیت هلال احمر فیروزکوه افزود: در سال جاری جمعیت هلال احمر فیروزکوه دو پایگاه امداد ونجات امین آباد و سرانزاء در طرح داشت و پوشش امدادی تصادفات و مراجعه حضوری و….از عملکرد این جمعیت در طرح امداد ونجات تابستان می باشد.

  انتهای پیام/*


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • خبرخوان دیمه نیوز