پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 87726
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۴ شهریور, ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۲
 •   

  حسن زاده معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری فیروزکوه شد/ معرفی سرپرست جدید بخشداری ارجمند

  طی حکمی از سوی استاندار تهران حجت الله حسن زاده به عنوان معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار فیروزکوه، همچنین در حکمی دیگر کامبیز کریمی به عنوان بخشدار شهر ارجمند منصوب شدند. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، حجت الاسلام امیری ارجمند امام جمعه فیروزکوه در مراسم معارفه معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار فیروزکوه […]


  طی حکمی از سوی استاندار تهران حجت الله حسن زاده به عنوان معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار فیروزکوه، همچنین در حکمی دیگر کامبیز کریمی به عنوان بخشدار شهر ارجمند منصوب شدند.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، حجت الاسلام امیری ارجمند امام جمعه فیروزکوه در مراسم معارفه معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار فیروزکوه اظهار داشت: امام حسین(ع) به منظور احیای امر به معروف و نهی از منکر (که دو فریضه الهی است) قیام کردند.

  وی خاطر نشان کرد: امروز چله دوم انقلاب اسلامی است و ما تجربه چله اول را داریم؛ما روز به روز باید بهتر از تجربیات گذشته بهره مند شویم و ان شاالله امید به آینده را برای مردم ترسیم کنیم؛ هر کسی در شهرستان می خواهد مدیریت یک دستگاهی را بر عهده بگیرد باید از بالاترین نوع اخلاق و معنویت و سبک زندگی جهادی و رویکرد انقلابی برخوردار باشد.

  این مقام مسئول اذعان داشت: ما سر سفره شهدا نشستیم؛ نمی شود مسئولین ما در یادواره های شهدای شهرستان حضور نداشته باشند، اینطور نباشد که فقط رئیس بنیاد شهید در تمامی یادواره ها حضور داشته باشد بلکه هنگام برگزاری یادواره ها همه باید بنیاد شهید شوند، هنگام برگزاری یادواره های شهدا باید هزینه شود و تنها زحمت آن؛ مدیریت مراسم است و اگر مدیری این رویکرد و نگاه را نداشته باشد (شاید بعضی ها با هزینه کردن و این امر مخالف باشند) این مدیر به درد ما نمی خورد.

  امام جمعه فیروزکوه با اشاره به چله دوم انقلاب بیان داشت: ما در چله دوم انقلاب هستیم؛ هر چه جلو تر می رویم هجمه دشمن دقیق تر و قوی تر است؛ ما هم باید با یک دست پُر مسلحی جلو برویم که دست پُر مسلح ما مدیران جهادی و انقلابی هستند، این مدیران خودشان باید پای کار باشند و ما انتظار داریم همه دستگاه ها این رویکرد را داشته باشند.

  در ادامه مراسم حسن زاده بخشدار سابق بخش ارجمند و معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی جدید الانتصاب فرماندار فیروزکوه گفت: در بخش ارجمند در حوزه های حمل و نقل، بهداشت و درمان و در حوزه های عمرانی به ویژه با تدبیری که دولت داشته است اقدامات زیادی انجام شد؛ تقریباً در سه سال گذشته حدود چهارده میلیارد تومان در روستاهای بخش ارجمند هزینه شده است.

  وی تصریح کرد: در حوزه امنیتی شهرستان فیروزکوه برترین شهرستان های استان تهران و جزو دوازده شهرستان امن کشور است، در حوزه اجتماعی مهم ترین محور نشاط اجتماعی است که ضرورت این شهرستان نیز محسوب می شود و در بحث برخورد و پیشگیری از هنجار شکنی ها در اولویت کار ما است، در حوزه سیاسی که شاید مهم ترین وظیفه مجموعه ما است نشاط سیاسی مهم است تا بتوانیم فضایی را ایجاد کنیم که نهاد هایی که به صورت قانونی فعالیت می کنند بتوانند سخن خود را مطرح کنند و جامعه ای رونق پیدا خواهد کرد که همه بتوانند حرف خود را بزنند.

  حسن زاده اذعان داشت: در بحث اجتماعی استفاده از ظرفیت سَمَن ها و یا همان سازمان های مردم نهاد است، از زمان انقلاب تاکنون در هر جایی کاری را به مردم سپردیم و از مردم کمک گرفتیم واقعاً موفقیت حاصل شد و ما باید ارتباطاتمان را با مردم افزایش دهیم تا بتوانیم این اهداف را هم دنبال کنیم و تمامی این امورات اتفاق نخواهد افتاد مگر با هم افزایی و مساعدتی که مدیران اجرایی دستگاه ها و دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی شهرستان باید داشته باشند.

  در ادامه جلسه محمدحیدری منش جانشین سپاه ناحیه فیروزکوه درخصوص هفته دفاع مقدس گفت: امسال برنامه رژه هفته دفاع مقدس در شهرستان فیروزکوه اجرا نخواهد شد و پیش بینی شده است که این مراسم به صورت متمرکز در استان برگزار شود، در کنار این موضوع و به واسطه این که رژه در شهرستان اجرا نخواهد شد یک برنامه کاروان خدمت دفاع مقدس داریم که با حضور دستگاه های مختلف در مناطق مختلف شهر و روستا در سطح استان تهران پیش بینی شده و ان شاالله در شهرستان ما هم برنامه ریزی خواهد شد.

  این مقام مسئول افزود: بحث تجلیل از خانواده های معظم شهدا و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا را خواهیم داشت و یک ویژه برنامه هم با عنوان یاد یاران انقلابی برای رزمندگان دفاع مقدس پیش بینی شده است که ان شاالله با همکاری همه دستگاه ها و پیگیری ها اجرا شود، موضوعی که خیلی مهم است و اهتمام دوستان را بیشتر می طلبد امر فضا در مجموعه ها (نصب سنگر ها و بنر و…) است تا گرامیداشت این ایام همراه با گرامیداشت یاد و خاطره عزیزانی که در دفاع مقدس حماسه آفریدند و نشان دهنده روحیه انقلابی و روحیه مقاومت و روحیه ای که امروز مستکبران جهان را وادار کرده است که در برابر انقلاب اسلامی سر خم کنند.

  در ادامه مراسم؛ کامبیز کریمی بخشدار جدید الانتصاب شهر ارجمند اظهار داشت: بخشداری و بخشدار یک کار سیاسی است اما در سال های اخیر بیشتر به یک امر اجرایی و تا حدودی خدماتی تبدیل شده است و از این باب می طلبد که بنده دست همکاری را به سوی همه دوستان ببرم و از همه درخواست دارم که در امورات مربوطه همراهی را داشته باشند، هیچ امر جمعی در هیچ کجا بدون تعامل، تدبر و بدون انصاف و همدلی امکان پذیر نیست.

  گفتنی است، ظهر امروز طی حکمی از سوی استاندار تهران حجت الله حسن زاده به عنوان معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار فیروزکوه، همچنین در حکمی دیگر کامبیز کریمی به عنوان بخشدار شهر ارجمند منصوب شدند.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :
 • خبرخوان دیمه نیوز