پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 87882
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ شهریور, ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۷
 •   

  سوگواران حسینی در فیروزکوه نماز ظهر عاشورا را اقامه کردند

  همزمان با عاشورای حسینی، نماز ظهر عاشورا در مساجد شهرستان فیروزکوه با حضور جمع گسترده ای از سوگواران سیدالشهدا(ع) برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز،امروز(سه شنبه) جای جای شهرستان فیروزکوه شاهد خیل عظیم سوگواران و عزادارانی بود که در غم و ماتم شهادت اباعبدالله الحسین(ع) به سینه زنی و زنجیر زنی پرداختند و […]


  همزمان با عاشورای حسینی، نماز ظهر عاشورا در مساجد شهرستان فیروزکوه با حضور جمع گسترده ای از سوگواران سیدالشهدا(ع) برگزار شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز،امروز(سه شنبه) جای جای شهرستان فیروزکوه شاهد خیل عظیم سوگواران و عزادارانی بود که در غم و ماتم شهادت اباعبدالله الحسین(ع) به سینه زنی و زنجیر زنی پرداختند و در ادامه نماز ظهر روز عاشورا را در صفوف متعدد و منسجم برگزار کردند.

  مردم در فیروزکوه از صبح روز عاشورا سوگواری را آغاز کرده و از نقاط مختلف شهر به سمت آستان مقدس امامزاده اسماعیل (ع) این شهر حرکت کردند، و با حضور در مسجد جامع فیروزکوه در این مکان نماز ظهر عاشورا را به جای بیاوردند.

  مراسم عبادی نماز ظهر عاشورا همزمان در دیگر مساجد شهرستان فیروزکوه با حضور جمع گسترده عاشقان و دوستداران اباعبدالله الحسین(ع) برگزار شد.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • خبرخوان دیمه نیوز