پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 87831
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ شهریور, ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۳
 •   

  مدیرکل موقت آژانس به تهران آمد

  «کورنل فروتا» مدیرکل موقت آژانس بین المللی انرژی اتمی به تهران آمد. به گزارش پایگاه خبری تیتر دماوند، «کورنل فروتا» مدیرکل موقت آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به منظور دیدار و گفتگو با مقامات ایرانی بامداد امروز (یکشنبه) وارد تهران شد. او قرار است در سفر یک روزه اش برای اولین بار در این سمت، با علی […]


  «کورنل فروتا» مدیرکل موقت آژانس بین المللی انرژی اتمی به تهران آمد.


  به گزارش پایگاه خبری تیتر دماوند، «کورنل فروتا» مدیرکل موقت آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به منظور دیدار و گفتگو با مقامات ایرانی بامداد امروز (یکشنبه) وارد تهران شد.

  او قرار است در سفر یک روزه اش برای اولین بار در این سمت، با علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی و محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه دیدار و گفتگو کند.

  کاظم غریب آبادی، سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در این باره گفته بود که این دیدار، جزیی از تعاملات و همکاری‌های جاری ایران و آژانس و در چارچوب رایزنی‌های سطح بالا بین طرفین است.

  بهروز کمالوندی سخنگوی سازمان انرژی اتمی نیز دیروز (شنبه) در نشست خبری برای اعلام جزییات گام سوم کاهش تعهدات برجامی ایران درباره دعوت از «کورنل فروتا» مدیرکل موقت آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گفت که این سفر براساس برنامه گذشته بود و اگر آمانو زنده بود این سفر باید در همین زمان انجام می‌شد.

  گفتنی است این سفر دو روز بعد از ورود ایران به گام سوم کاهش تعهدات برجامی صورت گرفته است.

  *فارس

  انتهای پیام/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • خبرخوان دیمه نیوز