پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 87520
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ شهریور, ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۰
 •   

  ملت غیور ایران به هیچ فردی اجازه مذاکره نمی‌دهند

  فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران گفت: برخی مسئولان صحبت از مذاکره مجدد با آمریکا می‌زنند، اما مذاکره اول برای ملت ایران سودی نداشت. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، سردار حسن حسن زاده شامگاه چهارشنبه در مراسم یادواره شهدای شهر ارجمند شهرستان فیروزکوه، طی سخنانی بیان کرد: رفتار و روحیه شهید رجایی و باهنر باید […]


  فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران گفت: برخی مسئولان صحبت از مذاکره مجدد با آمریکا می‌زنند، اما مذاکره اول برای ملت ایران سودی نداشت.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، سردار حسن حسن زاده شامگاه چهارشنبه در مراسم یادواره شهدای شهر ارجمند شهرستان فیروزکوه، طی سخنانی بیان کرد: رفتار و روحیه شهید رجایی و باهنر باید در دولتمردان ، کارگزاران و کلیه مسئولان در کلیه سطوح به عنوان یک الگوی تمام عیار مسئول انقلابی به آن توجه ویژه‌ای داشته باشند.

  وی بیان کرد: هر مسئول و مدیری در نظام اسلامی می بایست، خار چشم دشمنان باشد، مدیری برای این نظام فایده دارد که مظهر اقتدار جمهوری اسلامی ایران باشد.

  فرمانده سپاه سید شهدا(ع) استان تهران ادامه داد: یکی از ویژگی های شهید رجایی و باهنر ، ساده زیستی آنان بود ، امروزه باید برخی از مسئولان نظام به این نتیجه برسند که آیا ساده زیستی آن ها همانند شهیدان رجایی و باهنر است، یادآوری این موضوع در وقت کنونی اثرگذار و با ارزش است.

  حسن زاده افزود: جای سوال است که چرا امروز موضع برخی از مسئولین نظام انقلابی نیست، خوب است، بدانیم، کشور ما هر زمانی که مقاومت کرد دشمنان مجبور به عقب نشینی شدند، هر زمانی که برخی مسئولان داخلی به دشمنان اعتماد کردند ، ضربه محکمی از طرف دشمن به ملت ایران وارد شد.

  حسن زاده گفت: شهیدان رجایی و باهنر هیچگاه به دشمنان اعتماد نکردند به خاطر اینکه امام و رهبر آنها به دشمن اعتمادی نداشت آنها هم به ندای رهبر خود لبیک می گفتند ، امروز نیز مقام معظم رهبری بارها فرمودند به دشمن اعتماد نکنید، هرگاه برخی از مسئولان به دشمن اعتماد کردند ضربه ای از دشمن به جمهوری اسلامی ایران وارد شد.

  فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران یادآور شد: این روزها جملاتی از طرف برخی مسئولان شنیده می شود که حرف از مذاکره مجدد با آمریکا برای بار دوم می‌زنند ، مذاکره بار اول برای ملت ایران سودی نداشت، دشمن ملت ایران دشمن خبیثی است که نمی توان اصلاً به او اعتماد کرد و برای بار دوم با او وارد مذاکره شد.

  حسن زاده گفت: هر زمانی که دشمنان بر علیه ملت ایران بدعهدی کردند و یا مقابل این کشور ایستادند ، ملت شریف و فهیم ایران اسلامی در مقابل آنها ایستادگی کرده و پای میدان عمل آمدند، مقاومت رمز موفقیت جمهوری اسلامی ایران است از آن زمانی که تصمیم گرفتیم روی پای خود بایستیم ، وضعیت اقتصاد ما نیز بهتر شده است.

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • خبرخوان دیمه نیوز