پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 87828
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 8 سپتامبر, 2019 - 10:19
 •   

  ورود پول‌های کثیف در انتخابات رصد می‌شود

  ما از منظر حوزه‌های سیاسی و کارگری و هم از منظر مسائل امنیتی تلاش می‌کنیم تا با پیش بینی و پیشگیری لازم نسبت به رفع مشکلات اقدام کنیم.


  ما از منظر حوزه‌های سیاسی و کارگری و هم از منظر مسائل امنیتی تلاش می‌کنیم تا با پیش بینی و پیشگیری لازم نسبت به رفع مشکلات اقدام کنیم.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز،  وزیر کشور گفت: جمهوری اسلامی به دلیل اقتدار، میزان تاثیرگذاری و وزن سیاسی در حال حاضر از کشورهای خبرساز دنیاست و اخبار آن در ردیف شش خبر اول جهان قرار دارد.
  عبدالرضا رحمانی فضلی در حاشیه شرکت در جلسه معارفه استاندار جدید قزوین در گفتگو با خبرنگاران اظهارداشت: در شرایط کنونی آنچه بعد از ۴۰ سال حادث شده و با همه فرازو فرودها در شرایطی هستیم که در ردیف شش خبر اول دنیا هستیم که وزن ما و تأثیر گذاری در مسائل منطقه را نشان می‌دهد.

  رحمانی فضلی در خصوص لغو روادید برای زائران اربعین هم گفت: برنامه ریزی های لازم مبتنی بر تجربه‌های سال‌های قبل صورت گرفته و در همه حوزه‌های پشتیبانی و تدارکات و خدمات کنسولی کارهای لازم صورت گرفته است.

  وی بیان کرد: همچنین با همکاری مسئولان کشور عراق با لغو ویزا نسبت به کاهش هزینه‌های زائران و تسریع در کارها اقدام شده و بازگشایی مرز خسروی از فردا طی مراسمی انجام خواهد شد و امور زیرساختی هم با توجه به تجربیات سال‌های قبل امسال شرایط را بهتر کرده‌ایم تا زائران با شرایط راحت تر و سهل تری اعزام شوند.

  پیگیر مشکلات کارگران هستیم

  وزیر کشور در پاسخ به سوال خبرنگار مهر که پرسید جامعه کارگری استان با مشکلات زیادی روبروست و برای اعتمادسازی باید به این مطالبات پاسخ منطقی و به موقع داد اظهار داشت: حوزه کارگری متولی دارد ما از منظر حوزه‌های سیاسی و کارگری و هم از منظر مسائل امنیتی تلاش می‌کنیم تا با پیش بینی و پیشگیری لازم نسبت به رفع مشکلات اقدام کنیم.

  رحمانی فضلی یادآور شد: در حوزه خدمات رسانی و پاسخگویی مناسب کارهایی را پیگیری کرده‌ایم و در این حوزه هم معاونت اقتصادی و هم استانداران بسیار فعال هستند و در کنار آن معاونت امنیتی و سیاسی هم اقدامات لازم را انجام می‌دهند و در صورت نیاز وزیر کشور هم ورود خواهد کرد تا مشکلات حل شود.

  ورود پول‌های کثیف در انتخابات رصد می‌شود

  وی در خصوص جلوگیری از ورود پول‌های کثیف در انتخابات اظهار داشت: در این زمینه مجموعه نظرات را جمع بندی و ارائه می‌دهیم و قانون لازم را که بر اساس لایحه تنظیم کرده‌ایم به مجلس ارائه داده‌ایم و تلاش می‌کنیم همه هزینه‌ها را از مبدا تا مقصد در حوزه انتخابات رصد کنیم و حتماً باید این هزینه‌ها بر اساس یک نظام مالی و حسابداری دقیق صورت بگیرد.

  وزیر کشور گفت: البته هنوز این قانون تصویب نشده و باید در زمان باقی مانده این موضوع اتفاق بیفتد اما در همین حد که با آن مواجه می‌شویم و شاهد تخلفات هستیم اگر گزارش‌های مستندی داشته باشیم حتماً گزارش مستند را جمع بندی می‌کنیم و به قوه قضائیه برای برخورد ارائه می‌دهیم.

  منبع: مهر

  انتهای خبر/


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • خبرخوان دیمه نیوز