پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 87850
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۷ شهریور, ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۸
 •   

  ۲۴هکتار از اراضی کشاورزی فیروزکوه آزاد شد

  مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فیروزکوه گفت: با تخریب فنس کشی، دیوارکشی، احداث سکو، محوطه سازی ،بنای نیمه کاره و تفکیک اراضی در مناطق مختلف شهرستان، ۲۴هکتار از اراضی مرغوب کشاورزی این شهرستان آزادسازی و به چرخه تولید بازگشت. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز،  رضا فرازی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: به استناد تبصره […]


  مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فیروزکوه گفت: با تخریب فنس کشی، دیوارکشی، احداث سکو، محوطه سازی ،بنای نیمه کاره و تفکیک اراضی در مناطق مختلف شهرستان، ۲۴هکتار از اراضی مرغوب کشاورزی این شهرستان آزادسازی و به چرخه تولید بازگشت.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز،  رضا فرازی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: به استناد تبصره ۲ ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ ها، ماموران اداره امور اراضی و تیم های گشت حفاظت اراضی شهرستان فیروزکوه با تحریب فنس کشی، دیوارکشی، احداث سکو،محوطه سازی ،بنای نیمه کاره و تفکیک اراضی در روستای جلیزجند و دیمزار چزکین واقع در روستای سله بن شهرستان فیروزکوه به مساحت تقریبی ۲۴هکتار که پیش از این شناسایی و دستور توقف عملیات آنها صادر شده بود، اراضی کشاورزی منطقه به حالت اولیه بازگشت.

  وی ادامه داد: کارکنان جهاد کشاورزی شهرستان فیروزکوه پس از هماهنگی های لازم و همکاری با نیروهای انتظامی و قضایی این تخلفات را قلع و قمع کردند.

  مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فیروزکوه خاطرنشان کرد: بسیاری از سودجویان قصد دارند با تغییر کاربری در اراضی کشاورزی مانع از تولید محصولات کشاورزی شوند که اقدامات سودجویانه متصرفان تحت نظارت قرار دارد و طبق قانون با متخلفان برخورد جدی صورت می گیرد.

  فرازی از کشاورزان خواست جهت هر گونه ساخت و ساز در اراضی کشاورزی فیروزکوه مراتب را به جهاد کشاورزی اعلام کنند.

  انتهای پیام/*


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • خبرخوان دیمه نیوز