پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 88730
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 15 اکتبر, 2019 - 14:07
 •   

  استاندار تهران در فیروزکوه: اقتصاد کشور به ثبات و پایداری رسیده است/ سیب زمینی کاران فیروزکوه و سیب داران دماوند باید مورد حمایت قرار گیرند

  استاندار تهران در فیروزکوه گفت: با تلاش های صورت گرفته در حوزه اقتصادی به ثبات و پایداری رسیده ایم، تدبیر در حوزه سیب زمینی کاران فیروزکوه و سیب داران دماوند بسیار مهم و با ارزش است و باید مورد حمایت قرار گیرند.


  استاندار تهران در فیروزکوه گفت: با تلاش های صورت گرفته مردم و دست‌اندرکاران نظام در حوزه اقتصادی به ثبات و پایداری رسیده ایم، تدبیر در حوزه سیب زمینی کاران فیروزکوه و سیب داران دماوند بسیار مهم و با ارزش است و باید مورد حمایت قرار گیرند.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، اردشیر محسنی بندپی روز سه‌شنبه در مراسم افتتاح سه پروژه صنعتی و دامی شهرستان فیروزکوه اظهار داشت: واقعیت این است که ما در بدترین برهه زمان که انواع و اقسام مشکلات و دشواری‌ها را دشمن برای نظام و مردم ما فراهم کرده است با تدبیر و درایت همه دست‌اندرکاران نظام در حوزه اقتصادی به شرایطی رسیدیم که بر اساس نظر کارشناسان حوزه اقتصاد، در کاهش تورم، در بهبود فضای کسب و کار و در ثبات ارزی اقدامات مثبتی صورت گرفته است و به پایداری رسیده‌ایم.

  وی تصریح کرد: این موضوع نشان دهنده این است که این ملت و این مردم  علی رغم همه سختی‌ها در حوزه اقتصادی به شرایط پایدار رسیدند، البته با شرایط مطلوب همچنان فاصله داریم ولی روندی که ما شاهد آن هستیم روند ثبات و پایداری است.

  استاندار تهران گفت: در استان تهران در حوزه صنعت کشاورزی، مزیت‌های نسبی را در پهنه جغرافیایی آن شاهد هستیم بطوریکه شهرستان‌های فیروزکوه و دماوند در بخش کشاورزی ظرفیت بسیار خوبی را دارا می‌باشند.

  محسنی بندپی افزود: در شهرستان فیروزکوه 70 روستا داریم که علی رغم روستاهای دیگر یک فعالیت، یک تحول و یک پویایی را در بحث تولید و ارزش افزوده دارند، و بر اساس سند توسعه استان فیروزکوه در حوزه کشاورزی حدود 37 درصد و در همین حوزه در دماوند 21 درصد اشتغال ایجاد شده است، در بخش کشاورزی نیازمند این هستیم که یک توجه ویژه را در این دو شهرستان داشته باشیم.

  وی با اشاره به مشکلات کشاورزان دماوند و فیروزکوه در فروش محصولاتشان تاکید کرد: تدبیر در حوزه سیب زمینی کاران فیروزکوه و سیب داران دماوند بسیار مهم و با ارزش است و باید مورد حمایت قرار گیرند.

  استاندار تهران در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم با حمایت وزارت صمت در استان تهران شاهد پویایی در واحدهای غیر فعال باشیم.

  انتهای پیام/*


  لینک کوتاه :
 • خبرخوان دیمه نیوز