پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز پنج شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 88530
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 7 اکتبر, 2019 - 12:20
 •   

  برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی در فیروزکوه

  مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی بمناسبت هفته نیروی انتظامی با حضور اعضای شورای تأمین، روسای ادارات و نیروهای نظامی و انتظامی برگزار شد.


  مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی بمناسبت هفته نیروی انتظامی با حضور اعضای شورای تأمین، روسای ادارات و نیروهای نظامی و انتظامی برگزار شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، همزمان با چهارمین روز از هفته نیروی انتظامی مراسم صبحگاه مشترک نیروی های نظامی و انتظامی شهرستان فیروزکوه با حضور اعضای شورای تامین و شورای اداری برگزار شد .

  سرهنگ حسین فاضلی در حاشیه این مراسم در گفتگو با دیمه نیوز به تشریح عملکرد نیروی انتظامی در شش ماهه اول سال جاری پرداخت .

  فرمانده انتظامی شهرستان فیروزکوه راه اندازی پلیس فتا و اخذ 4 جایگاه سازمانی ، کشف کالای قاچاق به ارزش یک میلیارد و پانصد و سی میلیون تومان ، رشد 27 درصدی کشفیات اموال مسروقه و افزایش 25 درصدی کشفیات مواد مخدر را از توفیقات این نیرو در 6 ماهه اول امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته بر شمرد .

  وی همچنین گفت در بحث خدمات پلیسی در شش ماهه اول امسال 940 مورد انگشت نگاری توسط پلیس آگاهی فیروزکوه انجام شد .

  فاضلی در ادامه به راه اندازی مرکز مشاوره با سه کارشناس رشته روانشناسی و علوم تربیتی اشاره کرد .

  وی در پایان نظم و امنیت موجود در جامعه را مرهون تلاشهای نیروهای مسلح دانست و اظهار داشت: اگر امروز شاهد موفقیت در تمام عرصه های علمی و کار و تولید هستیم بواسطه نظم و امنیتی است که در جامعه حکمفرما است.

  انتهای پیام/*


  لینک کوتاه :
 • خبرخوان دیمه نیوز