پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز پنج شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 88555
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 8 اکتبر, 2019 - 11:32
 •   

  خروج ۸۵هزار کانتینر خارجی از ایران برای ‌افزایش فشارها در اوج تحریم‌ها / ایران در تولید کانتینر خودکفا می‌شود

  وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه تولید کانتیتر در داخل کشور از اهمیت بالایی برخوردار است، گفت: کشورهای خارجی در ابتدای تحریم‌ها با هدف ضربه به ناوگان حمل‌ونقل دریایی ایران تمام ۸۵هزار کانتینر خود را از ایران خارج کردند. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز،محمد اسلامی صبح امروز در آیین افتتاح خط تولید کانتینر […]


  وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه تولید کانتیتر در داخل کشور از اهمیت بالایی برخوردار است، گفت: کشورهای خارجی در ابتدای تحریم‌ها با هدف ضربه به ناوگان حمل‌ونقل دریایی ایران تمام ۸۵هزار کانتینر خود را از ایران خارج کردند.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز،محمد اسلامی صبح امروز در آیین افتتاح خط تولید کانتینر دریایی که در یک واحد تولیدی در استان البرز ‌با حضور استاندار البرز برگزار شد، اظهار داشت: تولید کانتینر در داخل کشور از اهمیت بالایی برخوردار است.

  وی افزود: کشورهای خارجی در ابتدای تحریم‌ها با هدف ضربه به ناوگان حمل‌ونقل دریایی ایران تمام 85 هزار کانتینر خود را از ایران خارج کردند.

  وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه “امروز تحریم‌ها ما را به خودکفایی رساند”، اضافه کرد: ایران اسلامی علی‌رغم همه تحریم‌ها نشان داد که می‌تواند نیازهای داخلی خود را تأمین کند.

  اسلامی با اشاره به استاندارد جهانی کانتینرهای تولیدی این شرکت صنعتی در ساوجبلاغ عنوان کرد: این کانتینرها علاوه بر استفاده از سیستم حمل‌ونقل دریایی قابلیت استفاده در سیستم حمل‌ونقل ریلی و جاده‌ای را نیز دارد.

  انتهای پیام/*

  منبع:تسنیم


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • خبرخوان دیمه نیوز