پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 88594
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 10 اکتبر, 2019 - 22:52
 •   

  تیم فوتسال کارکنان دانشگاه آزاد فیروزکوه قهرمان مسابقات استان تهران شد

  تیم فوتسال کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی فیروزکوه قهرمان مسابقات فوتسال کارکنان و هیئت ‌علمی دانشگاه های آزاد اسلامی استان تهران انتخابی کشوری شد.


  تیم فوتسال کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی فیروزکوه قهرمان مسابقات فوتسال کارکنان و هیئت ‌علمی دانشگاه های آزاد اسلامی استان تهران انتخابی کشوری شد.


  فوتسال دانشگاه آزاد فیروزکوه به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، تیم فوتسال کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی فیروزکوه در دیدار فینال مسابقات استان تهران در یک بازی سخت و نفس گیر با نتیجه ۳ بر ۲ در ضربات پنالتی تیم کارکنان دانشگاه آزاد رودهن را مغلوب خود کرد و به مقام فهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت.

  تیم فیروزکوه در مرحله نیمه نهایی این دوره از مسابقات توانست پس از تساوی یک بر یک، در ضربات پنالتی از سد تیم دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند عبور و به فینال این دوره از مسابقات صعود کند همچنین تیم فوتسال دانشگاه آزاد رودهن بدون نیز توانست دانشگاه آزاداسلامی ورامین را در مرحله نیم نهایی از پیش رو بردارد و در بازی فینال مقابل تیم دانشگاه آزاد اسلامی فیروزکوه قرار گیرد.

  تیم فوتسال دانشگاه آزاد اسلامی واحد دماوند در دیدار رده بندی با شکست تیم دانشگاه آزاد ورامین به مقام سومی این دوره از مسابقاتدست یافت.

  گفتنی است تیم کارکنان دانشگاه آزاد پردیس طبق نظر کمیته فنی و مسئولین برگزاری مسابقات به عنوان تیم اخلاق برگزیده و کاپ اخلاق اهداء شد.

  لازم به ذکر است، مسابقات فوتسال کارکنان و هیئت ‌علمی دانشگاه های آزاد اسلامی استان تهران انتخابی کشوری با حضور 300 نفر در قالب 17 تیم از سیزدهم لغایت هجدهم مهرماه به میزبانی واحد دماوند برگزار شد.

  انتهای پیام/*


  لینک کوتاه :
 • خبرخوان دیمه نیوز