پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 88522
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۵ مهر, ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۸
 •   

  وزیر نیرو‌: ادغام شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی تصویب شد؛ ‌تشکیل سازمان آب و فاضلاب در استان‌ها

  وزیر نیرو با بیان اینکه ‌ ادغام شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی تصویب شد، گفت: شرکت‌های آب و فاضلاب شهری روستایی در هم ادغام می‌شود و شرکت آب و فاضلاب استان‌‎ها تشکیل می‌شود. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز،رضا اردکانیان در حاشیه مراسم بهره‌برداری آبرسانی از محمد شهر به بیرجند با اشاره به […]


  وزیر نیرو با بیان اینکه ‌ ادغام شرکت‌های آب و فاضلاب شهری و روستایی تصویب شد، گفت: شرکت‌های آب و فاضلاب شهری روستایی در هم ادغام می‌شود و شرکت آب و فاضلاب استان‌‎ها تشکیل می‌شود.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز،رضا اردکانیان در حاشیه مراسم بهره‌برداری آبرسانی از محمد شهر به بیرجند با اشاره به افتتاح پروژه آبرسانی از محمدشهر به بیرجند اظهار داشت: این پروژه تا سال ۱۴۰۵ نیاز آبی بیرجند را تأمین می‌کند.

  وی افزود: طرح دوم که در مرداد ماه آغاز شده و ۲۲ درصد پیشرفت دارد، طرح انتقال آب از دشت مختاران است که تا سال ۱۴۰۰ آب بیشتری از دشت مختاران به بیرجند می‌آورد.

  وزیر نیرو گفت: موضوع مهم در خراسان جنوبی این است که طرح سازگاری با کم آبی استان با تلاش همه مسئولان و نظارت استاندار و حمایت افکار عمومی تهیه و تصویب شده و نقشه راه روشن برای طرح‌های آب بر استان وجود دارد.

  اردکانیان افزود: حفظ حیات در استان‌های مرزی اهمیت دارد و آرامش خاطر مدنظر است و باید با سرعت بیشتر طرح‌های تامین آب شرب صنعت و معدن استان جوابگویی شود.
  وی بیان کرد: در بخش کشاورزی هم توجهات به کشت کم آب بر گلخانه‌ای است که هم در جهت اشتغال تولید نقش دارد و هم مناسب با شرایط آب هوایی است.

  وزیر نیرو اظهار داشت: از نظر ساختاری امروز پیشنهاد مشترک وزارت نیرو به اداری استخدامی کشور برای انتقال وظایف شرکت‌های آب و فاضلاب روستایی به شهری و تشکیل یک شرکت در همه استان‌های کشور به تایید شورای استان‌ها رسید که هدف اصلی چابک ساختن ادارات است و همکاران ما از این فرصت برای ارائه خدمات بهتر استفاده می‌کنند.

  انتهای پیام/*

  منبع:تسنیم


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • خبرخوان دیمه نیوز