پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 88912
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 23 اکتبر, 2019 - 14:19
 •   

  استقرار ایستگاه تاکسی در محل میدان سپاه فیروزکوه

  استقرار ایستگاه تاکسی در محل میدان سپاه (امام خمینی(ره)) در جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان فیروزکوه مصوب شد.


  استقرار ایستگاه تاکسی در محل میدان سپاه (امام خمینی(ره)) در جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان فیروزکوه مصوب شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، حیدر قاسم زاده در جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان فیروزکوه اظهار داشت: پلیس راه و پلیس راهور با توجه به تعطیلات پیش رو و مراسمات در سطح شهرستان اقدامات لازم به منظور ساماندهی ترافیکی را در دستور کار خود قرار دهند، همچنین برای تحقق این امر مهم تمام دستگاه های عضو شورای هماهنگی ترافیک همکاری لازم را بعمل آورند.

  معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار افزود: با عنایت به درخواست سازمان حمل و نقل و ترافیک در خصوص استقرار ایستگاه تاکسی در محل میدان سپاه، کلیات موضوع در جلسه مطرح و با رعایت کلیه نکات ایمنی و مقررات ترافیکی مورد تصویب قرار گرفت.

  قاسم زاده افزود: با توجه به دستورالعمل نحوه احداث سرعت گیرها در معابر اصلی و فرعی شهری، سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری می بایست تمهیدات لازم بمنظور اصلاح سرعت گیرهای نصب شده بر اساس اولویت اقدام و نتیجه را به دبیرخانه شورای ترافیک اعلام کند.

  وی خاطرنشان کرد: در خصوص خط کشی و نصب سرعت گیر در محدوده بافت روستای اهنز مقرر شد دهیار روستا با هماهنگی و نظارت اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و پلیس راهور ضمن جانمایی و رعایت کلیه موارد ایمنی ترافیکی اقدام کند.

  انتهای پیام/*


  لینک کوتاه :
 • خبرخوان دیمه نیوز