پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 89253
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 5 نوامبر, 2019 - 12:43
 •   

  خبرهای جدید از پرونده روح الله زم

  سخنگوی قوه قضاییه گفت: وابستگی “زم” به سرویس های اطلاعاتی محرز است و از این طریق اشراف مناسبی در خصوص سرویس های اطلاعاتی سرویس های بیگانه که عناصر داخلی را به خدمت گرفته اند پیدا شده است. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، اسماعیلی در پاسخ به سوالی درباره «روح الله زم» و اینکه تحت […]


  سخنگوی قوه قضاییه گفت: وابستگی “زم” به سرویس های اطلاعاتی محرز است و از این طریق اشراف مناسبی در خصوص سرویس های اطلاعاتی سرویس های بیگانه که عناصر داخلی را به خدمت گرفته اند پیدا شده است.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، اسماعیلی در پاسخ به سوالی درباره «روح الله زم» و اینکه تحت بازجویی قرار گرفته و یا بازداشت‌هایی در این زمینه بوده یا خیر؟گفت: در گام اول تحقیقات مفصلی انجام شد و مستندات فراوانی به دست آمده است ارتباط مستمر و وابستگی این فرد به سرویس‌های بیگانه محرز و نحوه ارتباط نیز مشخص شده و وجوهی که از سرویس‌های اطلاعاتی کشورهای مختلف اخذ کرده احصا شده/است این فرد یک حالت سرکردگی، سرشبکه‌ای و محوریتی برای بسیاری از پایگاه‌های برون مرزی و شبکه‌های خارج از کشور پیدا کرده بود و اینکه این شخص حلقه ارتباط برخی از این شبکه‌ها با سرویس‌های بیگانه بوده بدست آمده. البته اشراف مناسبی از این طریق در خصوص سرویس های اطلاعاتی سرویس های بیگانه که عناصر داخلی را به خدمت گرفته اند پیدا شده است.

  انتهای پیام/*
  منبع:خبرآنلاین


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • خبرخوان دیمه نیوز