پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 88968
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 25 اکتبر, 2019 - 11:29
 •   

  خسروی‌وفا: عالی‌ترین نشان کمیته بین‌المللی پارالمپیک را به شهید ابراهیم هادی تقدیم می‌کنم

  خسروی‌وفا رئیس کمیته ملی پارالمپیک پس از دریافت نشان عالی کمیته بین‌المللی پارالمپیک از رئیس IPC، آن را به شهید ابراهیم هادی تقدیم کرد.


  خسروی‌وفا رئیس کمیته ملی پارالمپیک پس از دریافت نشان عالی کمیته بین‌المللی پارالمپیک از رئیس IPC، آن را به شهید ابراهیم هادی تقدیم کرد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز به نقل از سایت کمیته ملی پارالمپیک، محمود خسروی‌وفا پس از دریافت عالی‌ترین نشان کمیته بین‌المللی پارالمپیک گفت: خوشحالم که در این مقطع زمانی که هر روز شاهد یک موفقیت برای جمهوری اسلامی ایران هستیم، ورزش کشور در بخش پارالمپیک به چنین موفقیت ارزشمندی دست می‌یابد و این موفقیت مرهون ایثارگری دوستان گمنام و شهیدان راه حق، دفاع مقدس، انقلاب اسلامی و امام شهیدان است.

  وی افزود: تمجید رئیس کمیته بین‌المللی پارالمپیک از ورزش پارالمپیک ایران برای من بزرگترین دستاورد بود و باعث افتخار است در زمانی که تصور می‌شود به دلیل تحریم‌ها ایران در انزوا بسر می‌برد، در چنین مراسم باشکوهی که در سطح بین‌المللی و با حضور عالی‌ترین مقامات ورزش پارالمپیک و جهان برگزار شد، از ظرفیت‌های ورزش پارالمپیک ایران، برابری فرصت‌ها برای بانوان و آقایان و نیز پیشرفت فوق‌العاده جنبش پارالمپیک در کشورمان صبحت شد و تمامی اینها دلیل تعلق گرفتن این جایزه به ایران بود.

  رئیس کمیته ملی پارالمپیک در پایان خاطر نشان کرد: این مدال را به شهید ابراهیم هادی تقدیم و از همه دعوت می‌کنم با زندگی این شهید بزرگوار آشنا شوند.

  انتهای پیام/*
  منبع:تسنیم


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • خبرخوان دیمه نیوز