پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز سه شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 89189
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 3 نوامبر, 2019 - 11:19
 •   

  مسیر راهپیمایی 13 آبان در فیروزکوه مشخص شد/ اعلام محدودیت های ترافیکی

  ستاد برگزاری مراسم یوم ا... 13 آبان مسیر راهپیمایی 13 آبان در فیروزکوه را اعلام کرد.


  ستاد برگزاری مراسم یوم ا… 13 آبان مسیر راهپیمایی 13 آبان در فیروزکوه را اعلام کرد.


  مسیر 13 آبان در فیروزکوهبه گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، ستاد برگزاری مراسم یوم ا… 13 آبان و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان فیروزکوه بابیان اینکه تمهیدات لازم برای برپایی مراسم ۱۳ آبان در این شهرستان فراهم است، گفت: مهدی یوسفی جمارانی فرماندار فیروزکوه سخنران این مراسم است.

  با اعلام این ستاد راهپیمایی روز مبارزه با استکبار جهانی 13 آبان در این شهرستان از ساعت 10صبح از میدان امام خمینی(ره) مقابل سپاه ناحیه فیروزکوه آغاز و راهپیمایان پس از طی مسیر خیابان پاسداران،میدان معلم در میدان راه آهن تجمع کرده و این مراسم با سخنرانی فرماندار شهرستان فیروزکوه و انجام مراسم ویژه خاتمه می یابد.

  همچنین پلیس راهور شهرستان فیروزکوه اعلام کرد: فردا از ساعت ۶ صبح تا ۱۲ هرگونه توقف در محدوده خیابان پاسداران تا میدان معلم و میدان راه آهن ممنوع است.

  گفتنی است در صورت مشاهده پارک هر گونه خودرو در مسیر راهپیمایی با جرثقیل به پارکینگ منتقل می شود، همچنین از ساعت ۹ صبح نیز ترددها از تمامی فرعی ها به خیابان پاسداران ، میدان معلم و میدان راه آهن ممنوع خواهد شد.

  یوم الله 13 آبان ، سالروز تبعید حضرت امام خمینی(ره) و شهادت مظلومانه دانش آموزان به دست رژیم منحوس پهلوی و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و منشا تحولاتی در روند تاریخی کشور است که پایه های استقلال کشور و استکبار ستیزی انقلاب اسلامی را شکل داده و بدین ترتیب ملت استوار و همیشه در صحنه ایران اسلامی نیز با حضور پرشور خود در راهپیمایی یوم الله 13 آبان وحدت و انسجام ملی را به رخ جهانیان میکشند و مواضع خود نسبت به استکبار را نشان میدهند.

  انتهای پیام/*


  لینک کوتاه :
 • خبرخوان دیمه نیوز