پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 89200
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 4 نوامبر, 2019 - 12:39
 •   

  ۱۳ آبان | خروش دانش آموزان فیروزکوهی بر علیه استکبار

  مردم ولايتمدار فيروزكوه بويژه دانشجويان و دانش آموزان اين شهرستان امروز (دوشنبه) همصدا با سراسر كشور ضمن شركت در راهپيمايي باشكوه ۱۳ آبان بر مبارزه قاطع با استكبار جهاني تاكيد كردند.


  مردم ولايتمدار فيروزكوه بويژه دانشجويان و دانش آموزان اين شهرستان امروز (دوشنبه) همصدا با سراسر كشور ضمن شركت در راهپيمايي باشكوه ۱۳ آبان بر مبارزه قاطع با استكبار جهاني تاكيد كردند.


  ۱۳ آبان فیروزکوهبه گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، همزمان با سراسر کشور دانش آموزان شهرستان فیروزکوه همراه با اقشار مختلف مردم از ساعت ۱۰ صبح و به رغم برودت هوا حرکت خود را از میدان سپاه شهر به سمت میدان معلم آغاز کردند و با تجمع در میدان راه آهن با آرمان های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و ارزش های اسلامی و ولایت مطلقه فقیه داشته  تجدید میثاقی دوباره داشتند.

  مردم ولایت مدار فیروزکوه با سردادن شعار “مرگ بر آمریکا” و “مرگ بر اسراییل” بار دیگر انزجار و خشم خود را به گوش شیطان بزرگ و هم پیمان خونخوارش “اسراییل غاصب” رساندند.

  مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار شهرستان فیروزکوه سخنران این مراسم در شهر فیروزکوه بود.

  همزمان با این مراسم دانش آموزان و مردم ولایت مدار شهر ارجمند نیز به راهپیمایی پرداختند و بانگ استکبار ستیزی را سر دادند.

  در ادامه و پس از قرائت قطعنامه، دانش آموزان فیروزکوهی با به آتش کشیدن پرچم آمریکا، باردیگر خشم و انزجار خود را نسبت به شیطان بزرگ اعلام نمودند.

  13 آبان روز ملي مبارزه با استكبار جهاني و روز دانش آموز نام گرفته كه علت آن تسخير لانه جاسوسي آمريكا در ايران سال 1358 و نيز كشتار شماري از دانش آموزان معترض به رژيم پهلوي در دانشگاه تهران در سال 1357 است.

  تبعيد امام خميني(ره) به تركيه در سال 1342 نيز در روز 13 آبان همان سال انجام شده است.

  راهپیمایی ۱۳ آبان امسال با  شعار« استکبار ستیزی و مقاومت اسلامی ، سرآغاز افول و فروپاشی آمریکا » در هزار شهر و شهرستان کشور برگزار شده است.

  انتهای پیام/*


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • خبرخوان دیمه نیوز