پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 89604
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 22 نوامبر, 2019 - 16:34
 •   

  اعلام انزجار مردم فیروزکوه از اغتشاشگران و آشوبگران+ تصاویر

  مردم ولایت مدار شهرستان فیروزکوه  بعد از اقامه نماز جمعه در لبیک به رهبر معظم انقلاب و حمایت از امنیت کشور راهپیمایی کردند. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، مردم ولایت مدار شهرستان فیروزکوه  بعد از اقامه نماز جمعه در لبیک به رهبر معظم انقلاب و حمایت از امنیت کشور راهپیمایی کردند. در این مراسم […]


  مردم ولایت مدار شهرستان فیروزکوه  بعد از اقامه نماز جمعه در لبیک به رهبر معظم انقلاب و حمایت از امنیت کشور راهپیمایی کردند.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، مردم ولایت مدار شهرستان فیروزکوه  بعد از اقامه نماز جمعه در لبیک به رهبر معظم انقلاب و حمایت از امنیت کشور راهپیمایی کردند.

  در این مراسم که بعد از اقامه نماز جمعه برگزار شد، مردم ولایت‌مدار این شهرستان فیروزکوه با مشت‌های گره کرده شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر منافق» سر دادند.

  راهپیمایان همچنین با شعار «امروز و هر روز ما مرگ بر ضد ولایت فقیه»، «ما ذوالفقار حیدری فدائیان رهبریم» بار دیگر با آرمان‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی تجدید بیعت کرده و از حضور مقتدرانه نیروهای امنیتی و انتظامی در دفع فتنه و آشوب فتنه گران قدردانی کردند.

  مردم ولایت مدار فیروزکوه در این حرکت خودجوش ضداستکباری هم‌صدا با سایر نقاط ایران ناامنی و حرکات ضدانقلابی برخی از افراد را محکوم کرده و خواستار برخورد دستگاه‌های مسئول با این افراد شدند. همچنین خواهان جلوگیری از گرانی و استمرار فعالیت دستگاه‌های نظارتی در بازار نیز شدند.

  انتهای پیام/*


  لینک کوتاه :
 • خبرخوان دیمه نیوز