پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 89982
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 8 دسامبر, 2019 - 08:58
 •   

  المپیاد ورزشی درون مدرسه ای مدارس شهرستان فیروزکوه برگزار شد

  مدیر آموزش و پرورش فیروزکوه در مراسم المپیاد ورزشی دانش آموزان گفت: کشور سرمایه ای مهتر از نفت دارد و آن دانش آموزان هستند.


  مدیر آموزش و پرورش فیروزکوه در مراسم المپیاد ورزشی دانش آموزان گفت: کشور سرمایه ای مهتر از نفت دارد و آن دانش آموزان هستند.


  المپیاد ورزشی فیروزکوه

  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، المپیاد ورزشی درون مدرسه ای مدارس فیروزکوه با اجرای برنامه های متنوع از سوی دانش آموزان و تقدیر از مقام آوران ورزشی مدارس برگزار شد.

  محمدرضا در این مراسم با بیان اینکه کشور سرمایه ای مهمتر از نفت دارد و آن دانش آموزان هستند، خاطر نشان کرد: آینده کشور را افرادی رقم می زنند که دارای تخصص و ایده های خلاق هستند؛

  مدیر آموزش و پرورش فیروزکوه تصریح کرد: دانش آموزان ما باید بدانند که علم و دانش است که باعث برتری کشور می شود و از آن ها می خواهیم هرچه می توانند در این زمینه جدی و قوی عمل کنند.

  وی با ابراز خرسندی از برگزاری المپیاد های ورزشی در مدارس، اذعان داشت: سلامت دانش آموزان از اولویت های مهم ما است و برگزاری اینگونه المپیاد ها انگیزه خوبی برای دانش آموزان مهیا می کند تا ورزش کنند و سلامت جسمی و روحی خود را تقویت کنند؛

  این مقام مسئول به افتخار آفرینی دانش آموازن در مسابقات ورزشی اشاره کرد و افزود: دو نفر از دانش آموزان ورزشکار ما در همین سال تحصیلی موفق به کسب رتبه ی کشوری شده اند، این افتخار بزرگی برای شهرستان ماست؛ هر چند فیروزکوه کوچک است اما اما دستاورد های بزرگی در استان دارد و ما از وجود این نخبه ها ورزشی و علمی به خود می بالیم.

  المپیاد ورزشی فیروزکوه

  گفتنی است در پایان این مراسم از دانش آموزان برتر المپیاد های ورزشی مدارس و دو نفر از دانش آموزان مقام آور در سطح کشوری تقدیر بعمل آمد.

  انتهای پیام/*


  لینک کوتاه :
 • خبرخوان دیمه نیوز