پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 90160
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۵ آذر, ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۷
 •   

  انجمن صنفی کارگران ساختمانی در فیروزکوه تشکیل شد

  دفتر انجمن صنفی کارگران ساختمانی در فیروزکوه با افتتاح رسمی مسئولان محلی فعالیت خود را آغاز کرد.


  دفتر انجمن صنفی کارگران ساختمانی در فیروزکوه با افتتاح رسمی مسئولان محلی فعالیت خود را آغاز کرد.


  کارگران فیروزکوهبه گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، دفتر انجمن صنفی کارگران ساختمانی در شهرستان فیروزکوه با حضور فرماندار و برخی مسئولان محلی افتتاح و فعالیت خود را آغاز کرد.

  مهدی یوسفی جمارانی در حاشیه این افتتاح اظهار داشت: آغاز به کار انجمن صنفی کارگران ساختمانی فیروزکوه یکی از مهمترین اهداف دولت در سال ۹۸ بود که تحقق یافت، فقدان این انجمن در سالهای گذشته سبب می شد که بعضاً کارفرمایان رفتار شایسته ای با کارگران ساختمانی نداشته باشند و صنفی برای حمایت از این کارگران وجود نداشت.

  کارگران فیروزکوه

  وی ادامه داد: تشکیل این انجمن بهره مندی از راهنمایی های شغلی و مشاوره های حقوقی را برای اعضا به ارمغان می آورد و در توانمند سازی آنها نقش موثری دارد. کارگران ساختمانی در گذشته از عدم بهره مندی از بیمه تکمیلی گلایه داشتند اما اکنون انجمن در صدد رفع این مشکل است.

  این مقام مسئول گفت: این تشکیلات هم چنین محلی برای شناسایی و معرفی به کار کارگران ساختمانی محسوب می شود و لازم نیست این قشر زحمتکش در میادین و خیابان ها برای یافتن کار انتظار بکشند.

  به گفته فرماندار فیروزکوه،از ابتدای سال تا کنون با تلاش  و پیگیر یهای دستگاههای اجرایی بخش قابل توجهی از پروژه های هدف‌گذاری شده به بهره برداری رسیده است.

  همچنین محسن حیدری رئیس هیات مدیره انجمن صنفی کارگران ساختمانی فیروزکوه در حاشیه این مراسم اظهار داشت: هم اکنون این انجمن با عضویت ۷۰ کارگر ساختمانی ساکن در شهرستان فعالیت خود را آغاز کرده است.

  وی گفت: بیش از ۳۰۰ نفر از کارگران ساختمانی در فیروزکوه شناسایی شده اند که نام نویسی و  ساماندهی آنها در برنامه کاری این انجمن قرار گرفته است.

  گفتنی است، دفتر انجمن صنفی کارگران ساختمانی فیروزکوه انتهای  سایت اداری  ؛ جنب آتش نشانی ؛  طبقه فوقانی ساختمان سابق اداره تعاون شهرستان واقع شده است.

  انتهای پیام/*


  لینک کوتاه :
 • خبرخوان دیمه نیوز