پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 90043
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 16 دسامبر, 2019 - 06:14
 •   

  اعزام اولین گروه دانش آموزان پسر فیروزکوه به حوزه علمیه امام صادق (ع)

  به منظور اجرایی شدن مفاد و مصوبات جلسه همکاری حوزه علمیه و آموزش و پرورش اولین گروه دانش آموزان پسر شهرستان فیروزکوه به حوزه علمیه امام صادق (ع) اعزام شدند.


  به منظور اجرایی شدن مفاد و مصوبات جلسه همکاری حوزه علمیه و آموزش و پرورش اولین گروه دانش آموزان پسر شهرستان فیروزکوه به حوزه علمیه امام صادق (ع) اعزام شدند.


  حوزه علمیه امام صادق

  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، در راستای اجرایی شدن مفاد و مصوبات جلسه همکاری حوزه علمیه با آموزش و پرورش و توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی در بین دانش آموزان؛ با هماهنگی معاونت پرورشی اداره آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه اولین گروه اعزامی دانش آموزی پسران جهت بازدید در حوزه علمیه حضرت امام صادق (ع) حضور یافتند و از نزدیک از نحوه تدریس و آموزش در این مرکز آشنا شدند.

  سیر؛ معاونت پرورشی اداره آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه با اشاره به لزوم این بازدید ها و تداوم آن در میان دانش آموزان از همراهی ارزشمند حجت الاسلام امیری ارجمند امام جمعه محترم شهرستان در بحث برگزاری جلسات مستمر کمیته همکاری حوزه علمیه و آموزش و پرورش قدردانی کرد.

  حوزه علمیه امام صادق(ع) فیروزکوه در روستای دارالسیاده “وشتان” در ۲۵ کیلومتری شمال شرقی فیروزکوه واقع شده که از سال ۱۳۸۸ اقدام به جذب طلبه از سراسر کشور کرده است.

  این حوزه علمیه در زمینی به مساحت پنج هزار مترمربع بنا شده است که در سال ۱۳۸۵ کلنگ آن توسط آیت الله عبدالله جوادی آملی از مراجع تقلید شیعیان زده شد.

  انتهای پیام/*


  لینک کوتاه :
 • خبرخوان دیمه نیوز