پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 89930
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 5 دسامبر, 2019 - 15:58
 •   

  دیدار مدیر کل بنیاد شهید استان تهران با خانواده‌های شاهد و ایثارگر فیروزکوه

  مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران؛ طی سفر به شهرستان فیروزکوه با خانواده معظم شهید ابوالفضل دریاباری و جانباز گرانقدر کریم کریمی دیدار نمود.


  مدیر کل بنیادشهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران؛ طی سفر به شهرستان فیروزکوه با خانواده معظم شهید ابوالفضل دریاباری و جانباز گرانقدر کریم کریمی دیدار نمود.


  بنیادشهید فیروزکوه

  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز،عبدالله مرتضوی مدیر کل بنیادشهید و امور ایثارگران شهرستان های استان تهران به اتفاق هیئت همراه با حضور در اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران فیروزکوه به دیدار خانواده شهید معظم ابوالفضل دریاباری و جانباز گرانقدر کریم کریمی دیدار کرد.

  مرتضوی در حاشیه این سفر در جمع خبرنگاران با تاکید بر اهمیت خدمت به خانواده‌های شاهد و ایثارگر اظهار داشت: در خدمت به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران همه ما در یک صف ایستاده ایم و خادم خانواده‌های شاهد و ایثارگر هستیم و هیچ کوتاهی از کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران در این زمینه قابل توجیه نیست.

  وی افزود: وقتی تلاش همکاران و رضایت خانواده ها را میبینیم بسیار خوشحال شده و خداوند را شاکریم.

  بنیادشهید فیروزکوه

  این مقام مسئول عنوان کرد: بنیاد شهید فیروزکوه یک قطب فعال و موفق در شهرستانهای استان تهران است.

  وی گفت: دیدار خانواده‌های شاهد و ایثارگر شیرینی و برکت سفر ما بوده و سبب می‌شود که با نیروی مضاعف و بیش از پیش برای خدمت به خانواده‌های شاهد و ایثارگر تلاش نمایم.

  گفتنی است در این بازدید غلامرضا نیکدل ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فیروزکوه گزارشی از عملکرد این اداره و فعالیت‌های انجام شده ارائه نمود.

  انتهای پیام/*


  لینک کوتاه :
 • خبرخوان دیمه نیوز