پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 89706
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ آذر, ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۲
 •   

  راه و منش امام امت و رهبر انقلاب احترام به آرای مردم است

  فرمانده اسبق سپاه حضرت ولی امر (عج) در فیروزکوه گفت: راهی که امام امت و رهبر انقلاب اسلامی در پیش گرفتن احترام به آرای مردم است.


  فرمانده اسبق سپاه حضرت ولی امر (عج) در فیروزکوه گفت: راهی که امام امت و رهبر انقلاب اسلامی در پیش گرفتن احترام به آرای مردم است.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، سردار مصطفی متولیان در همایش ۴۰ سال خدمت، جهاد و شهادت که صبح امروز در سالن شهید آوینی دانشگاه آزاد فیروزکوه برگزار شده بود اظهار داشت: زمانی که انقلاب شکوهمند اسلامی ما به پیروزی می‌رسد، شورای انقلاب فردی به نام مهندس بازرگان را به عنوان نخست وزیر معرفی و امام بزرگوار حکم نخست وزیری را صادر می‌کند.

  وی گفت: سالها بعد از قول امام نقل قول شد که هیچ وقت به نخست وزیری بازرگان راضی نبود، از امام پرسیدند پس چگونه حکم نخست وزیری بازرگان را امضا کردید؟ امام در جواب فرمودند: اگر به رای خودم عمل کنم، یک تصمیم استبدادی بود، من به رای شورای انقلاب احترام گذاشتم و پیشنهاد مصوبه آن ها را اجرا کردم.

  سردار متولیان افزود: این گونه موارد در تاریخ انقلاب اسلامی بارها و بارها اتفاق افتاده، راهی که امام امت و رهبر انقلاب اسلامی در پیش گرفتن احترام به آرای مردم است.

  وی بیان کرد: در سال ۸۸ آن فتنه وابسته به اشرافیت بر علیه آرای مردم شکل گرفت که رهبر معظم انقلاب محکم ایستادند و فرمودند: “ملاک رای مردم است، اگر آقایان اعتراضی دارند از طریق قانونی اقدام کنند” حالا هم شاهدیم رهبر انقلاب به صحنه می آیند، آبروی خودشان را در معرض خطر قرار می دهند و می فرمایند موضوعی را که سران سه قوه تصمیم گرفتن من از آن حمایت می کنم این همان فرهنگ بسیجی است، فرهنگ بسیجی عبارت است از خود ندیدن، مکتب و مردم را دیدن.

  فرمانده اسبق سپاه حضرت ولی امر (عج) در ادامه بیان کرد: فتنه های ۷۸،۸۸ و فتنه اخیر همه به دست بسیجیان عزیز ایران اسلامی شکست خورد و مردم و نظام از جنگ فتنه گران خلاصی پیدا کردند.

  وی گفت: امروز انقلاب اسلامی در منطقه حرف اول را می زند و موفق شده است رژیم منحوس و جعلی صهیونیستی که شعار نیل تا فرات را سر می داد در خانه غصبی خود محصور کند.

  سردار متولیان عنوان کرد: توان دفاعی انقلاب اسلامی امروز به جایی رسیده که با موشک هایی با برد بیش از ۲۵۰۰ کیلومتر می توانیم نقطه زنی کنیم، اگر آمریکا و متحدانش لحظه ای فکر می کردند که می توانند حریف قدرت نظامی جمهوری اسلامی شوند درنگ نمی کردند، این توانایی ها و پیشرفت ها به برکت رهبری حکیمانه رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

  انتهای پیام/*


  لینک کوتاه :
 • خبرخوان دیمه نیوز