پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 90207
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ آذر, ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۶
 •   

  اجرای طرح قامت سنجی دختران و زنان روستایی در شهرستان فیروزکوه

  فاز سوم طرح ملی قامت سنجی دختران و زنان روستایی در روستای لزور شهرستان فیروزکوه اجرا شد.


  فاز سوم طرح ملی قامت سنجی دختران و زنان روستایی در روستای لزور شهرستان فیروزکوه اجرا شد.


  قامت سنجی روستایی

  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، دوره آموزشی حرکات اصلاحی پیشرفته ویژه ساختار قامت زنان روستایی با حضور فتح الله پور مسؤل امور ورزش روستایی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران با هدف بررسی چگونگی و نحوه اجرای طرح قامت سنجی زنان روستایی بخش ارجمند در سالن ورزشی روستای لزور برگزار شد.

  در این مرسام کارشناس آسیب شناسی و حرکات اصلاحی با بیان اینکه وضعیت جسمانی و ساختار اسکلتی هر فرد متأثر از عادات حرکتی، زندگی فردی و شغلی بوده و آگاهی از آن یک ضرورت جدی است، اظهار کرد: امروزه زنان و دختران در تشکیل خانواده با عوارض مختلفی روبه‌رو می‌شوند و طرح ملی سنجش ساختار قامتی زمینه استاندارد شدن قامت دختران را فراهم می‌کند.

  وی هدف از اجرای این طرح را افزایش سلامت و تندرستی این اقشار با ورزش و اصلاح ناهنجاری‌های اسکلتی دانست و افزود: در این ارتباط جلسه ای با کارشناسان حرکات اصلاحی و هیأت روستایی و عشایری استان تهران برگزار شده و در همین راستا جلساتی را نیز با هیأت پزشکی ترتیب داده ایم و برای بالا بردن آگاهی افراد و جامعه مخاطب این طرح، بروشورهای حرکات اصلاحی که توسط هیأت پزشکی تهیه شده استفاده می کنیم.

  در ادامه این جلسه، کارگاه آموزشی مربوط به طرح سنجش ساختار قامتی زنان و دختران روستایی بخش ارجمند به صورت تئوری و عملی برگزار شد.

  انتهای پیام/*


  لینک کوتاه :
 • خبرخوان دیمه نیوز