پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 89858
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 2 دسامبر, 2019 - 09:57
 •   

  تشکیل هیئت های اجرایی در فیروزکوه و ارجمند

  فرماندار فیروزکوه گفت: همزمان با آغاز ثبت نام از داوطلبان، هیات‌های اجرایی نیز در شهر فیروزکوه‌ و بخش‌ ارجمند تشکیل می‌شود.


  فرماندار فیروزکوه گفت: همزمان با آغاز ثبت نام از داوطلبان، هیات‌های اجرایی نیز در شهر فیروزکوه‌ و بخش‌ ارجمند تشکیل می‌شود.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، مهدی یوسفی جمارانی در نشست هماهنگی انتخابات شهرستان فیروزکوه گفت: در برگزاری انتخابات باشکوه و سالم رعایت قانون توسط عوامل اجرا و نظارت و همچنین داوطلبان و طرفداران آن‌ها ضروری است.

  فرماندار فیروزکوه تصریح کرد: در قانون تمام موارد از نظر زمان تبلیغات، بررسی صلاحیت‌ها، شکایت و نحوه رای‌گیری بیان شده و بی تردید در حوزه انتخابیه فیروزکوه و دماوند در سایه رعایت قانون شاهد برگزاری انتخابات باشکوه، سالم، قانونمند خواهیم بود.

  وی افزود: فرآیند اجرایی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از ساعت هشت صبح روز یکشنبه همزمان با دستور وزیر کشور در حوزه های انتخابیه آغاز شد.

  وی ادامه داد: همزمان با آغاز ثبت نام از داوطلبان، هیات‌های اجرایی نیز در شهر فیروزکوه‌ و بخش‌ ارجمند تشکیل می‌شود.

  جمارانی در خصوص نحوه تشکیل هیات‌های اجرایی نیز تصریح کرد: ۳۰ نفر از افراد معتمد به هیات نظارت بر انتخابات معرفی شده و طی مراحل مختلف بررسی و تایید می‌شوند.

  فرماندار اظهار داشت: اعضای هیات‌های اجرایی شامل ۱۱ نفر اعضای اصلی است که ۳ نفر عضو حقوقی (فرماندار،دادستان و رئیس ثبت احوال) و ۸نفر از معتمدین می باشند.

  وی با بیان اینکه هیات اجرایی موظف به بررسی صلاحیت داوطلبان و اعلام نتیجه آن‌ها به هیات نظارت است، خاطرنشان کرد: در ادامه نوبت به بررسی صلاحیت داوطلبان توسط هیات نظارت می‌رسد که رای و نظر هیات‌های اجرایی را تایید یا رد می‌کند

  وی تصریح کرد: به موازات بررسی صلاحیت‌ها، شعبه‌ها نیز بررسی شده و برای برگزاری انتخابات دوم اسفند آماده می‌شویم.

  انتهای پیام/*


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • خبرخوان دیمه نیوز