پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 89928
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۴ آذر, ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۴
 •   

  مجلس شورای اسلامی مجلس مردم است نه مجلس ثروت و قدرت

  یک کارسناس مسائل سیاسی گفت: مجلس شورای اسلامی مجلس مردم است نه مجلس ثروت و قدرت. نامزدهایی که هزینه های صدها میلیونی می کنند تا به مردم خدمت کنند این حقه و فریب است.


  یک کارسناس مسائل سیاسی گفت: مجلس شورای اسلامی مجلس مردم است نه مجلس ثروت و قدرت. نامزدهایی که هزینه های صدها میلیونی می کنند تا به مردم خدمت کنند این حقه و فریب است.


  علی اکبر اسفندیار کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با پایگاه خبری دیمه نیوز، در خصوص آغاز ثبت نام داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: امروز کشور تشنه ی تفکر و مدیریت جهادی و انقلابی است، در چهل سال اخیر گروه ها و جریان های مختلفی برای خدمت به مردم وارد صحنه شدند و در جهت پیشرفت و آبادانی کشور تلاش کرده اند.

  وی تصریح کرد: مردم در تمامی عرصه های انقلاب نقش مهم و بسزایی داشتند و ثمره انتخاب خود را دیدند، امروز زمان آزمون و خطا نیست که مردم بخواهند به مدیران دیروز و فرصت سوز با هر گرایش سیاسی مهلتی دوباره دهند.

  اسفندیار گفت: در گام دوم انقلاب مردم با نگاهی تحلیل گرایانه، تمامی مسایل را رصد می کنند و اگر نامزد انتخاباتی به دنبال کسب قدرت باشند رسوا می شود.

  این استاد دانشگاه بیان کرد: شرکت در انتخابات یک تکلیف و وظیفه شرعی است؛ اما ادای تکلیف الهی به هر نحو ممکن و با هر کیفیت مراتب گوناگونی دارد، مردم وظیفه دارند به ملاک های دینی، شرعی و انقلابی نگاه کنند نه طایفه ای.

  وی ادامه داد: مجلس شورای اسلامی مجلس مردم است نه مجلس ثروت و قدرت. نامزدهایی که هزینه های صدها میلیونی می کنند تا به مردم خدمت کنند این حقه و فریب است.

  وی افزود: تجربه چهل ساله انقلاب نشان داد که جناح زدگی، افراد را از آرمانهای نظام و انقلاب دور می کند. تنها راه خدمت و حمایت از مردم و انقلاب، اطاعت پذیری از ولایت فقیه است.

  اسفندیار عنوان کرد: سرویس های اطلاعاتی آمریکا و رژیم صهیونیستی در انتخابات آتی به دنبال مهره هایی با ماسک های انقلابی هستند که هوشیاری بیشتر مردم را می طلبد.

  وی در پایان خاطرنشان کرد: مردان و زنان مومن و انقلابی ایران اسلامی ثابت کردند که تنها راه عبور از مشکلات داخلی اتکا به دانش بومی است و هیچ وقت مشکلات در خارج مرزها حل نخواهد شد.

  انتهای پیام/*


  لینک کوتاه :
 • خبرخوان دیمه نیوز