پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 89938
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 5 دسامبر, 2019 - 16:10
 •   

  کشف یک اسلحه گلوله زنی غیر مجاز توسط محیط بانان منطقه پشتکوه

  سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان فیروزکوه، از کشف و ضبط یک قبضه اسلحه گلوله زنی غیر مجاز توسط محیط بانان منطقه پشتکوه خبر داد.


  سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان فیروزکوه، از کشف و ضبط یک قبضه اسلحه گلوله زنی غیر مجاز توسط محیط بانان منطقه پشتکوه خبر داد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، فرشاد فیروزنیا سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان فیروزکوه گفت: پس از دریافت گزارشی مبنی بر وجود سلاح غیرمجاز در منزلی در فیروزکوه، ماموران مستقر در محیط بانی پشتکوه روز گذشته با هماهنگی دادستان و همچنین همکاری نیرو‌های انتظامی شهرستان بعد از اخذ نیابت قضائی و ورود به منزل، نسبت به بازرسی منزل فرد متخلف اقدام کردند.

  وی اظهار داشت: ماموران از این منزل تعداد یک قبضه اسلحه گلوله زنی ۰۶-۳۰ غیر مجاز به همراه ۱۰۶ تیر فشنگ گرینوف و همچنین یک دستگاه فلزیاب، یک دستگاه رد یاب با چهار عدد لوپ مربوطه که همگی غیر مجاز بودند، را کشف و ضبط کردند.

  فیروزنیا تصریح کرد: فشنگ‌های کشف شده متعلق به شکارچی غیر مجاز بوده که سابقه چندین فقره تخلف در این شهرستان را دارد و پرونده تخلف بعد از تکمیل، به دادستانی شهرستان تحویل داده شد.

  انتهای پیام/*


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • خبرخوان دیمه نیوز