پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 90417
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ دی, ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۵
 •   

  برگزاری دوره آموزشی و باز آموزی ضابطین دادگستری برای پرسنل محیط زیست فیروزکوه

  سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان فیروزکوه از برگزاری دوره آموزشی و بازآموزی ضابطین دادگستری برای پرسنل اداره حفاظت محیط زیست شهرستان فیروزکوه خبر داد.


  سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان فیروزکوه از برگزاری دوره آموزشی و بازآموزی ضابطین دادگستری برای پرسنل اداره حفاظت محیط زیست شهرستان فیروزکوه خبر داد .


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، فرشاد فیروزنیا با اعلام این خبر گفت : دوره آموزشی و باز آموزی قوانین مربوط به ضابطین دادگستری در محل این اداره با همکاری دادگستری شهرستان فیروزکوه برگزار شد.

  سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان فیروزکوه هدف از برگزاری این دوره آشنایی محیط بانان وکارشناسان با آخرین قوانین و مقررات در زمینه ، آیین دادرسی کیفری، انواع جرائم مشهود وغیر مشهود، نحوه برخورد با متخلفان شکار و صید و استفاده صحیح و درست از تجهیزات انفرادی وسلاح سازمانی است.

  وی همچنین در ادامه افزود : در این کلاس آموزشی شرکت کنندگان علاوه بر آشنایی با وظایف و تکالیف قانونی ضابطین خاص دادگستری در حیطه قوانین زیست محیطی، به مرور قوانین جدید آیین نامه دادرسی کیفری پرداخته و با ضروریات و کلیات این قانون و اصلاحات آن آشنا شدندو از همکاری و حمایت همه جانبه دستگاه قضائی نیز تقدیر و تشکر کردند

  انتهای پیام/*


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • خبرخوان دیمه نیوز