پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 90331
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 25 دسامبر, 2019 - 13:33
 •   

  برگزاری سی و هشتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزی شهرستان فیروزکوه

  معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش از برگزاری سی و هشتمین مسابقات قرآن و عترت و نماز دانش آموزی در سطح مدارس شهرستان خبر داد.


  معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش از برگزاری سی و هشتمین مسابقات قرآن و عترت و نماز دانش آموزی در سطح مدارس شهرستان خبر داد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، فاطمه سیر معاون پرورشی و تربیت با اعلام این خبر تشریح کرد: سی و هشتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان که مرحله نخست آن در سطح مدرسه برگزار می شود،

  وی افزود:این مسابقات با محوریت مدرسه، در ۱۴ رشته در بخش آوایی شامل قرائت تحقیق و قرائت ترتیل، حفظ کل، حفظ اجزای ۵، ۱۰، ۲۰ و حفظ موضوعی و عمومی قرآن، تفسیر قرآن و در بخش عترت شامل نهج‌البلاغه، صحیفه سجادیه و نوشتن انشاء درباره نماز و احکام نمازو اذان برگزار از تاریخ ۲۳ آذر ماه لغایت۳۰ آدرماه سال جاری همزمان با هفته گرامیداشت قرآن و نماز برگزارمی‌شود.

  سیر ادامه داد:با توجه به روزشمار تدوینی از سوی وزارت آموزش و پرورش هر کدام از روزهای این هفته به شعاری، نامگذاری شده‌اند که همزمان با روز شنبه، ۲۳ آذرماه به نام «قرآن، عترت و نماز؛ کانون امید به آینده» مرحله نخست مسابقات در سطح مدارس شهرستان در حال برگزاری می باشد.

  انتهای پیام/*


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • خبرخوان دیمه نیوز