پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 90422
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 29 دسامبر, 2019 - 17:50
 •   

  حسن حسینی بعنوان رییس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فیروزکوه معرفی شد

  حسن حسینی بعنوان رییس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فیروزکوه معرفی و اسماعیل پور روشن نیز به عنوان رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملارد منصوب شد.


  حسن حسینی بعنوان رییس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فیروزکوه معرفی و اسماعیل پور روشن نیز به عنوان رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملارد منصوب شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، با حکمی از سوی احد جاودانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران، “سید حسن حسینی هرانده” به عنوان “سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزکوه” منصوب شد.

  در این حکم آمده است:

  با عنایت به سوابق، تجربیات و توانمندیهای جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان ” سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فیروزکوه ” منصوب می شوید.

  امید است با استعانت از درگاه الهی ضمن تلاش و پیگیری مجدانه و بهره گیری از توان و ظرفیت اصحاب محترم فرهنگ و هنر و همکاران گرامی در پیشبرد اهداف و وظایف سازمانی موفق باشید.

  ازخداوند متعال سلامتی و توفیق روزافزون شما را آرزومندم.

  گفتنی است که در این مراسم مهدی یوسفی جمارانی فرماندار، معاون سیاسی اجتماعی و امنیتی فرماندار، معاون و مسؤول حراست اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تهران حضور داشتند.

  سید حسن حسینی سرپرست جدید از کارمندان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فیروزکوه بود و اخیراً نیز مسئولیت حراست این اداره را بر عهده داشت.

  لازم به ذکر است، اسماعیل پور روشن نیز با حکم مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ملارد منصوب شد.

  شهرستان فیروزکوه در. فاصله ۱۱۵ کیلومتری در شمال شرق شهر تهران واقع شده است.

  انتهای پیام/*


  لینک کوتاه :
 • خبرخوان دیمه نیوز