پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 90695
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 13 ژانویه, 2020 - 10:43
 •   

  ۵۶ درصد آمریکایی‌ها با اقدامات ترامپ در خصوص ایران مخالفند

  ۵۶ درصد از آمریکایی‌ها با اقدامات اخیر رئیس‌جمهور این کشور علیه ایران مخالفند و ۵۲ درصد نیز می‌گویند که ترور سردار سلیمانی از امنیت این کشور کاسته است. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز،بر اساس یک نظرسنجی که شبکه خبری ای‌بی‌سی و موسسه آیپسوس انجام داده‌اند، ۵۶ درصد آمریکایی‌ها با اقدامات ترامپ در ارتباط با […]


  ۵۶ درصد از آمریکایی‌ها با اقدامات اخیر رئیس‌جمهور این کشور علیه ایران مخالفند و ۵۲ درصد نیز می‌گویند که ترور سردار سلیمانی از امنیت این کشور کاسته است.  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز،بر اساس یک نظرسنجی که شبکه خبری ای‌بی‌سی و موسسه آیپسوس انجام داده‌اند، ۵۶ درصد آمریکایی‌ها با اقدامات ترامپ در ارتباط با وضعیت فعلی ایران مخالفت کرده‌اند.

  بر اساس گزارش اسپوتنیک از این نظرسنجی، ۵۲ درصد از آمریکایی‌ها می‌گویند با ترور سردار سلیمانی، امنیت آمریکا کاهش یافته، ۲۵ درصد به نقطه مقابل این گزارش معتقدند و ۲۲ درصد نیز بر این باورند که این اقدام تاثیری بر امنیت ایالات متحده نداشته است.

  از سوی دیگر،جمعا ۷۳ درصد از آمریکایی‌ها در خصوص مشارکت آمریکا در جنگی همه‌جانبه با ایران نگران هستند. ۳۲ درصد به شدت نگران چنین احتمالی هستند و ۴۱ درصد دیگر نیز تا حدودی در این خصوص نگرانی دارند. ۲۰ درصد گفته‌اند که در این خصوص تقریبا نگرانی ندارند و ۷ درصد دیگر گفته‌اند که اصلا نگران نیستند.

  این نظرسنجی در تاریخ‌های دهم و یازدهم ژانویه انجام شده و حاشیه خطای آن ۴٫۸ درصد است.

  انتهای پیام/*
  منبع:فارس


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • خبرخوان دیمه نیوز