پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز یکشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 91484
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ بهمن, ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۶
 •   

  دست نوشته‌ای کمتر دیده شده از چهار نصیحت شهید سلیمانی

  تصویر دست نوشته‌ای کمتر دیده شده از چهار نصیحت سردار آسمانی حاج قاسم سلیمانی که به یکی از دوستانشان خطاب می‌کنند منتشر شد.


  تصویر دست نوشته‌ای کمتر دیده شده از چهار نصیحت سردار آسمانی حاج قاسم سلیمانی که به یکی از دوستانشان خطاب می‌کنند منتشر شد.


  حاج قاسم سلیمانی

  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، تصویر دست نوشته‌ ای کمتر دیده شده از چهار نصیحت سردار آسمانی حاج قاسم سلیمانی که به یکی از دوستان شان خطاب می‌ کنند منتشر شد.

  در ادامه می‌ توانید متن و تصویر این دست نوشته را مشاهده کنید.

  بسمه تعالی

  علی عزیز، چهار چیز را فراموش نکن:

  ۱٫ اخلاص، اخلاص، اخلاص، یعنی گفتن، انجام دادن و ندادن برای خدا
  ۲٫ قلبت را از هر چیزی غیر او خالی کن و پر از محبت او و اهل‌ بیت (ع) کن
  ۳٫ نماز شب توشه‌ عجیبی است
  ۴٫ یاد دوستان شهید ولو با یک صلوت

  برادر دوستدارت سلیمانی
  ۹۱/۷/۲۱

  شهید سپهبد قاسم سلیمانی , سردار قاسم سلیمانی , اهل بیت علیهم السلام ,

   

  قابل ذکر است بامداد جمعه ۱۳ دی ۱۳۹۸ بود که انتشار خبر شهادت سردار همیشه فاتح و یگانه دلاور جبهه ایثار و مقاومت؛ شهید سپهبد قاسم سلیمانی، قلوب آحاد شیفتگان جریان مقاومت و دلدادگان نهضت انقلاب اسلامی در سراسر جهان را متألّم کرد.

  حاج‌ قاسم منهای همه شخصیت نظامی‌گری‌اش اما نماد و شمایل یک انقلابی بود؛ انقلابی که به‌شدت با مقتضیات زمان جلو آمده و در دهه‌های ۵۰ و ۶۰ و ۷۰ و ۸۰ نمانده. حاج قاسم سلیمانی نمادی بود از چگونه انقلابی‌بودن در زمانی که دیگر هیجانات و التهابات اولیه انقلاب فروکش کرده و باید در حکم یک موتور محرک آرمان‌گرایی در طول زمان جلو رفت. یک آرمان‌گرایِ فعالِ رو به جلویِ امیدوارِ متحرکِ پویا که هیچ‌ نسبتی با سکون و رکود نداشت؛ شخصیتی که در بند ظواهر انقلاب نمانده بود اما کسی در انقلابیگری او شک و شبهه‌ای نداشت.

  او عینیتِ بیرونیِ مفهومِ «انقلاب اسلامی» و انسان‌های ساخته و پرداخته انقلاب و مکتب امام بود؛ انسان‌هایی که در هر عصر، اقتضائات خود را خوب می‌شناسند و اولویت‌بندی می‌کنند و درگیر حواشی و فرعیات نمی‌شوند؛ انسان‌هایی که رد پایشان همه جا هست؛ انسان‌هایی که کار و وظیفه و تکلیف و تدبیر، ویژگی نخست شخصیت‌شان محسوب می‌شود، فارغ از آنکه اسمی از آنها در میان باشد یا نباشد.

  منبع: تسنیم

  انتهای پیام/*


  لینک کوتاه :
 • خبرخوان دیمه نیوز