پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 91557
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۸ بهمن, ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۸
 •   

  برگزاری مجمع بسیج اقشار شهرستان فیروزکوه +تصاویر

  مجمع بسیج اقشار شهرستان فیروزکوه به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در این شهرستان برگزار شد.


  مجمع بسیج اقشار شهرستان فیروزکوه به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در این شهرستان برگزار شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، مجمع بسیج اقشار شهرستان فیروزکوه با حضور سرهنگ پاسدار غلامعلی درویشی، فرمانده سپاه ناحیه فیروزکوه، احمدی، استاد دانشگاه امام حسین (ع) و برخی مسئولین اداری این شهرستان برگزار شد.

  این مراسم به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مجتمع آفرینش این شهرستان با حضور بسیجیان عشایری، جامعه پزشکی، هنرمندان، رسانه، اصناف، کارمندان، کارگری، پیشکسوتان، ورزشکاران، دانش آموزی، فرهنگیان، حقوقدانان، کشاورزی، طلاب و مهندسین برگزار شد.

  در این مراسم احمدی، استاد دانشگاه امام حسین (ع)، به تبیین نقش رسانه در انقلاب اسلامی و استفاده دشمن از رسانه در صنعت فرهنگی پرداخت. هم چنین فرمانده سپاه ناحیه فیروزکوه در این مجمع به تبیین نقش بسیج در عرصه بصیرت افزایی و روشنگری پرداخت و بر نقش بسیج در بصیرت افزایی در خصوص عرصه انتخابات تاکید کرد.

  قابل ذکر است مجمع بسیج اقشار بنا بر مصلحت دیدی که مقام معظم رهبری داشتند بزرگ ترین مجمع اندیشه ورزی است، یک اتاق فکر بزرگی است که باید از آن استفاده شود و این اتاق فکر دو ویژگی خاص دارد که باید مد نظر قرار بگیرد؛ این دو ویژگی متخصص بودن و متعهد بودن اعضای آن است.

  انتهای پیام/*


  لینک کوتاه :
 • خبرخوان دیمه نیوز