پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 91642
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : 10 فوریه, 2020 - 08:46
 •   

  هزینه تعویض پلاک خودرو به خزانه دولت واریز می‌شود

  رئیس مرکز شماره‌گذاری پلیس راهور ناجا گفت: هزینه تعویض پلاک براساس ابلاغیه قانون بودجه توسط پلیس راهور اخذ شده و به خزانه دولت واریز می‌شود.


  رئیس مرکز شماره‌گذاری پلیس راهور ناجا گفت: هزینه تعویض پلاک براساس ابلاغیه قانون بودجه توسط پلیس راهور اخذ شده و به خزانه دولت واریز می‌شود.


  تعویض پلاک

  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، سرهنگ علی محمدی رئیس مرکز شماره‌ گذاری پلیس راهور ناجا به تعرفه‌ های تعویض پلاک اشاره و اظهار داشت: بر اساس قانون بودجه و ابلاغی که به پلیس راهور شده است، هزینه تعویض پلاک از متقاضیان دریافت می‌ شود.

  رئیس مرکز شماره‌ گذاری پلیس راهور ناجا با تأکید بر این مطلب که وجوه دریافت شده بلافاصله به خزانه دولت واریز می‌ شود، تصریح کرد: ۱۲۰ هزار تومان هزینه بابت پلاک از مالکان اخذ شده و به خزانه دولت واریز می‌ شود؛ علاوه بر آن، ۳۷ هزار و ۷۳۱ تومان بابت مجموع خدمات هوشمند سازی از جمله پست، پاکت‌ گذاری و … اخذ می‌ شود که در مجموع ۱۵۷ هزار و ۷۳۱ تومان در مرکز شماره‌ گذاری از مالکان خودرو اخذ می‌ شود.

  سرهنگ محمدی گفت: هزینه تعویض برای تمامی خودرو های داخلی و وارداتی یکسان است.

  وی در خصوص مدارک لازم جهت احراز سکونت مالکان وسایل نقلیه در مراکز شماره‌گذاری پلیس راهور اظهار داشت: برای احراز سکونت، مالکان خودروها باید سند مالکیت منزل مسکونی یا اجاره‌نامه رسمی به نام خود داشته باشند.

  منبع: فارس

  انتهای پیام/*


  لینک کوتاه :
 • خبرخوان دیمه نیوز