- پایگاه خبری دیمه نیوز - http://dimehnews.ir -

ترقه بازی و مواد محترقه در چهارشنبه آخر سال؛ علت صدای انفجار شب گذشته


فرمانده نیروی انتظامی شهرستان فیروزکوه گفت: صدای انفجار شب گذشته بر اثر ترقه بازی و مواد محترقه در چهارشنبه آخر سال بود و خسارت مالی و جانی به همراه نداشت.


سرهنگ بهزاد عبدیان، فرمانده انتظامی شهرستان فیروزکوه، در گفت وگو با پایگاه خبری دیمه نیوز [1]، در خصوص صدای انفجار مهیب شب گذشته در خیابان زیر دانشگاه آزاد اسلامی حوالی ساعت ۱:۴۵ بامداد گفت: این اتفاق بر اثر ترقه بازی و مواد محترقه شب چهارشنبه سوری بود؛ در اثر این اتفاق شیشه منزل یکی از شهروندان آسیب دید.

فرمانده انتظامی شهرستان فیروزکوه در ادامه خاطر نشان کرد: افرادی که مسبب این اتفاق بودند شناسایی شدند و قطعا با آنها برخورد قانونی صورت می گیرد؛ اقدام این افراد به عنوان مخل نظم و امنیت و ایجاد رعب و وحشت گزارش می شود.

وی در خصوص بحث حوادث چهار شنبه آخر سال در فیروزکوه اذعان داشت: امسال با کنترل نیروهای انتظامی و همکاری عوامل بسیج مشکلی در بحث حوادث چهارشنبه آخر سال رخ نداد و موردی به نیروی انتظامی گزارش نشد؛ الحمدالله بدون خسارت مالی و جانی این شب سپری شد؛ تنها اتفاقی که گزارش شد بحث صدای انفجار در حوالی ساعت ۲ بامداد بود که احتمالا بر اثر انفجار ترقه های باقی مانده از شب چهارشنبه سوری بود.

سرهنگ بهزاد عبدیان در پایان با اشاره به شعار سال نیروی انتظامی مبنی بر «سلامت خانواده، امنیت جامعه» تاکید کرد: باتوجه به در پیش بودن ایام نوروز از شهروندان محترم درخواست داریم جهت حفظ سلامت خود و دیگر شهروندان از هرگونه سفر های غیر ضروری پرهیز و اجتناب نمایند و به پویش درخانه بمانیم بپیوندند.

انتهای پیام/*