- پایگاه خبری دیمه نیوز - http://dimehnews.ir -

استاندار البرز: انبارها و فروشگاه‌ها مملو از کالاست/ مسئولان در محل کار و مردم در خانه بمانند


استاندار البرز با تقدیر از همکاری اصناف در تعطیلی واحد‌های غیر ضروری در استان البرز گفت: مسئولان در محل کار و مردم در خانه به مقابله با شیوع کرونا می‌پردازند.


[1]
به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز [2]،عزیزاله شهبازی در جلسه ستاد استانی مبارزه با کرونا که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، اظهار داشت: انبارهای مایحتاج عمومی و کالاهای اساسی مردم در البرز پر و اطمینان‌بخش است و تولیدکنندگان نیز با قوای بیشتری در حال فعالیت هستند.

وی افزود: فروشگاه‌های عرضه کالاهای اساسی مردم نیز با رعایت اصول بهداشتی، فعال هستند و طی بازدیدی که صورت گرفت، محصولات بدون افزایش قیمت عرضه می‌شوند.

استاندار البرز با قدردانی از مردم که در خانه ماندند و از ترددهای غیرضروری خودداری کردند، بیان کرد: اقدامات و همراهی‌های مجموعه قضایی و نیروهای نظامی و انتظامی و سپاه پاسداران استان بسیاری قابل تقدیر است.

شهبازی با بیان اینکه بر اساس سیاست‌های ملی برای مقابله با کرونا، طی برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، اصناف البرز اعلام آمادگی برای همراهی در این مسیر داشتند و نسبت به تعطیلی داوطلبانه مراکز عرضه کالاهای غیر‌ضرور اقدام کردند، گفت: در البرز به سمتی می‌رویم که از موج اول شیوع کرونا با کمترین آسیب خارج شویم.

وی عنوان کرد: راه اصلی ریشه‌کنی این بیماری، قرنطینه است و مردم نیز در این راستا همراهی خوبی داشته‌اند، مسئولان نیز به صورت تمام وقت به تبعیت از دستور رئیس‌جمهور در محل کار خود حضور دارند.

انتهای پیام/*
منبع:تسنیم