- پایگاه خبری دیمه نیوز - http://dimehnews.ir -

بازی کرونا در پول‌های نقد جایگاه‌ CNG فیروزکوه/ کارتخوان نداریم


با ورود کرونا به کشور و توصیه‌های ایمنی برای مبتلا نشدن به این ویروس، با توجه به این که جایگاه‌های سوخت اعم از جایگاه CNG یکی از سه مکانی است که محل شیوع عمده به شمار می‌رود و باید از کارت خوان استفاده کنند تا احتمال ابتلا به این ویروس را اندکی کاهش دهند اما در فیروزکوه این موضوع حیاتی رعایت نمی‌شود.


به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز [1]، شهرستان فیروزکوه که یکی از شهرستان‌های توریستی استان تهران و شاه راه اصلی سه استان تهران، مازندران و سمنان است جایگاه CNG شهرداری فیروزکوه دستورالعمل وزارت بهداشت رعایت نمی‌شود و از این موضوع مهم و حیاتی خود را مستثنی کرده و با اعلام این که کارت خوان نداریم اقدام به دریافت وجه نقد در این روزهای پرخطر کرونایی برای سوخت می‌کند.

در ایام سخت کرونایی برای پیگیری موضوع به سراغ سرپرست شبکه بهداشت و درمان فیروزکوه دکتر مهدی رجب ترقی که به تازگی بر مسند این اداره قرار گرفته رفتیم تا از وی در این مورد گفت‌وگو کنیم.

دکتر مهدی رجب ترقی سرپرست شبکه بهداشت شهرستان فیروزکوه در پاسخ به سوألات ما اظهار داشت: یکی از نهادهایی که باید به آن جایگاه نظارت کنند شبکه بهداشت است و همکاران ما نیز به صورت دوره‌ای به آن مکان نظارت می‌کنند که البته آخرین باری که کار نظارت و بازرسی صورت گرفته الان در خاطرم نیست.

 

وی افزود : این کار وظیفه کارشناس بهداشت محیط ما است و این که جایگاه CNG تا الان اقدام به دریافت پول نقد کرده بسیار عجیب است.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان فیروزکوه در پایان تأکید کرد: هر چه سریع‌تر کارشناسان بهداشت این اداره برای پیگیری این موضوع اعزام و نتیجه را متعاقباً خدمت مردم و رسانه‌ها اعلام می‌کنیم.

منبع: فارس

انتهای پیام/*