- پایگاه خبری دیمه نیوز - http://dimehnews.ir -

توزیع آبمیوه ها در بیمارستان مورد تائید شبکه بهداشت و درمان نیست


سرپرست شبکه بهداشت و درمان فیروزکوه گفت: گروهی که اقدام به توزیع این آبمیوه ها کردند هیچ گونه مجوزی از سوی شبکه بهداشت و درمان ندارند؛ قطعا از نظر ما توزیع آبمیوه ها غیرقانونی بود چرا که بدون مجوز صورت گرفت.


مهدی رجب ترقی ، سرپرست شبکه بهداشت و درمان فیروزکوه در گفت و گو با  پایگاه خبری دیمه نیوز [1]، در خصوص توزیع آبمیوه در بیمارستان امام خمینی (ره) گفت: گزارشی به ما رسید مبنی بر این که آبمیوه هایی در بیمارستان توزیع شده که هیچ گونه برچسب و مجوزی ندارد؛ این مسئله را از طریق مسئول غذا و دارو پیگیری کردیم.

وی در ادامه افزود: در تماس مسئول غذا و دارو با توزیع کننده آبمیوه ها، این گروه اذعان داشتند مجوز این کار را از تهران دارند و در مکان های مختلفی آبمیوه ها را توزیع می کنند.

رجب ترقی با تاکید بر این که این اقدام مسئولین بیمارستان بی احتیاطی بود، اشاره داشت: این آبمیوه ها مورد تائید شبکه بهداشت و درمان نیست؛ این مسئله در شورای تامین هم مطرح شد که گروه های توزیع کننده آبمیوه ها هیچ گونه ارتباطی با شبکه بهداشت و درمان ندارند و مورد تائید ما نیستند.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان خاطر نشان کرد: روند قانونی برخورد با توزیع کنندگان این آبمیوه ها در جریان است؛ اگر این آبمیوه ها مردم را دچار مسمومیت می کرد مسئولین بیمارستان باید پاسخگو باشند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: در شرایطی که وضعیت به دلیل شیوع ویروس کرونا حساس است هر کسی اجازه ندارد اقدام به توزیع مواد خوراکی بین مردم کند؛ بدون مجوز نمی توان چنین کاری کرد؛ گروهی که اقدام به توزیع این آبمیوه ها کردند هیچ گونه مجوزی از سوی شبکه بهداشت و درمان ندارند؛ قطعا از نظر ما توزیع آبمیوه ها غیرقانونی بود چرا که بدون مجوز صورت گرفت.

انتهای پیام/*