پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 92854
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ فروردین, ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۷
 •   

  مفهوم ایثار همواره در کشور ما وجود داشته است

  رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران فیروزکوه گفت: مفهوم ایثار همیشه وجود داشته است و فقط شکل آن در عرصه های مختلف با توجه به اقتضای زمان تغییر می‌کند. به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، غلامرضا نیکدل، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران فیروزکوه، با اذعان این مطلب که طی تماس تلفنی با رئیس بیمارستان […]


  رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران فیروزکوه گفت: مفهوم ایثار همیشه وجود داشته است و فقط شکل آن در عرصه های مختلف با توجه به اقتضای زمان تغییر می‌کند.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، غلامرضا نیکدل، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران فیروزکوه، با اذعان این مطلب که طی تماس تلفنی با رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) فیروزکوه و تعدادی از پرسنل ایثارگر شاغل در بیمارستان از آنها تقدیر و تشکر شده است، گفت: مفهوم ایثار همیشه وجود داشته است و فقط شکل آن در عرصه های مختلف با توجه به اقتضای زمان تغییر می‌کند.

  وی در ادامه خاطر نشان کرد: زمان جنگ تحمیلی شهدا با حضور در میدان نبرد با دشمن بعثی از جان خود گذشتند و امروز پزشکان، پرستاران و کادر درمانی در عرصه مقابله با ویروس کرونا و نجات جان هموطنان خود ایثار می‌ نمایند و قطعا در این عرصه شهدا را الگوی خویش قرار داده‌ اند.

  رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران فیروزکوه در پایان اشاره داشت: امیدوارم خداوند متعال به دعای شهدا و امام شهدا یاری گر این سفیدپوشان خط مقدم ایثار در عصر حاضر باشد و بتوانیم کرونا را شکست بدهیم.

   

  انتهای پیام/*


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • خبرخوان دیمه نیوز