- پایگاه خبری دیمه نیوز - http://dimehnews.ir -

مسدود شدن محور گردنه گدوک به دلیل بارش شدید برف


فیروزکوه۰ فرماندار فیروزکوه از مسدود شدن محور گردنه گدوک به دلیل بارش شدید برف، کولاک و یخبندان خبر داد و گفت: با نمک پاشی و ایمن سازی محورهای مواصلاتی تردد به صورت روان در جریان است.


به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز [1]، مهدی یوسفی جمارانی صبح دوشنبه در جمع خبرنگاران از مسدود شدن محور گردنه گدوک به دلیل بارش شدید برف، کولاک و یخبندان خبر داد و گفت: هم اکنون تردد در محورهای فیروزکوه بدون زنجیر چرخ امکانپذیر نیست و به منظور حفظ جان و پیشگیری از حوادث احتمالی با هماهنگی راهور تردد خودروها بدون زنجیر چرخ ممنوع می‌باشد.

یوسفی جمارانی با بیان اینکه عوامل راهداری در حال نمک پاشی و ایمن سازی محورهای مواصلاتی هستند توصیه کرد: مردم از هرگونه سفر غیرضروری آن هم بدون زنجیر چرخ در محورهای فیروزکوه خودداری کنند.

فرماندار فیروزکوه افزود: برف و کولاک در محورهای مواصلاتی این شهرستان، موجب کاهش دید افقی شده است و همین امر باعث شده تردد در راه‌های اصلی به کندی صورت گیرد.

وی با اشاره به آماده باش ستاد مدیریت بحران شهرستان گفت: تیم‌های عملیاتی راهداری و امدادی هلال احمر نیز با ظرفیت ۱۰۰ درصدی در کلیه مسیرها مستقر و در آماده باش کامل به سر می‌برند.

یوسفی جمارانی گفت: خوشبختانه با آمادگی کامل ستاد مدیریت بحران شهرستان مشکل خاصی برای مسافران ایجاد نشد.

وی با بیان اینکه ترافیک در این مناطق به صورت روان در جریان است به مسافران توصیه کرد تا پیش از حرکت اطلاعات لازم را از راهداری و پلیس راه اخذ کنند.

 

انتهای پیام/*