پایگاه خبری دیمه نیوز
امروز دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
بورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایتبورنیک طراحی و پشتیبانی وب سایت
 • کد خبر : 92858
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ فروردین, ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۸
 •   

  انسداد ۳۴ جاده به دلیل نبود ایمنی و برف و سیلاب/ هراز و فیروزکوه باز شد

  مقام مسئول مرکز مدیریت راه‌ها با بیان اینکه تردد در محورهای کوهستانی با زنجیر چرخ ضرورت دارد، گفت: محورهای هراز و فیروزکوه که به دلیل بارش برف و کولاک مسدود شده بود، بازگشایی شد.


  مقام مسئول مرکز مدیریت راه‌ها با بیان اینکه تردد در محورهای کوهستانی با زنجیر چرخ ضرورت دارد، گفت: محورهای هراز و فیروزکوه که به دلیل بارش برف و کولاک مسدود شده بود، بازگشایی شد.


  به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، ایمان محرابی‌نیا در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی راه‌ها، با اشاره به ترافیک روان در اغلب جاده‌ها بیان کرد: طبق مصوبه ستاد مبارزه با کرونا مردم از انجام سفر خودداری کنند.

  وی افزود: بر اساس مصوبه این ستاد مبادی ورودی و خروجی شهرها،ایستگاه‌های راه‌آهن، پایانه‌های مسافری و فرودگاه‌ها کنترل می‌شود و از سفر مسافران دارای علائم بیماری جلوگیری خواهد شد.

  * ترافیک سنگین در آزادراه تهران- کرج- قزوین

  مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت:‌در حال حاضر در محورهای کندوان، فیروزکوه، منطقه یک آزادراه تهران- شمال و آزادراه قزوین- رشت تردد روان است.

  محرابی‌نیا افزود:‌در آزادراه تهران- کرج- قزوین مقاطع چیتگر و پلیس راه مهرشهر هم اکنون ترافیک سنگین وجود دارد.

  * برف و باران در جاده‌های ۲۰ استان

  وی گفت:‌در حال حاضر دوربین‌های نظارت تصویری بارش برف در محورهای هراز، فیروزکوه و کندوان و بارش باران در آزادراه قزوین- رشت و آزادراه تهران- شمال نشان می‌دهد.

  مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها افزود:‌طبق اطلاعات دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر در جاده‌های استان‌های زنجان، اصفهان، فارس، اردبیل، البرز، قزوین، سمنان، همدان، لرستان، مازندران، کردستان، گلستان و چهارمحال و بختیاری بارش برف و باران وجود دارد. همچنین در جاده‌های استان‌های خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، قم، گیلان،‌کرمان و مرکزی شاهد بارش باران هستیم.

  محرابی‌نیا تاکیدکرد: خودروهایی که در جاده‌های کوهستانی و برفگیر تردد می‌کنند حتما تجهیزات زمستانی و زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.

  * کاهش ۶ درصدی ترافیک جاده‌ها نسبت به روز قبل

  وی اظهار داشت: رصد تردد خودرو در جاده‌ها از طریق ۲۳۱۶ دستگاه تردد شمار انجام می‌شود. در این راستا کل تردد ثبت شده توسط این ترددشمارها در شبانه‌روز گذشته نسبت به روز قبل ۶ درصد کاهش دارد. در همین مدت تردد خودروهای سنگین در جاده‌ها نیز کاهش یافت و به ۷ و نیم درصد تردد خودروها رسید. همچنین بیشترین ترافیک در ساعات ۱۷ تا ۱۸ و کمترین تردد در ساعات ۴ تا ۵ صبح ثبت شد.

  * بیشترین ترافیک در آزادراه کرج- قزوین

  مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار داشت: در شبانه‌روز گذشته آزاد راه‌های کرج- قزوین، کرج- تهران و قزوین- کرج پرتردد ترین جاده‌های کشور بودند.

  * محدودیت و ممنوعیت ترافیکی نوروز ۹۹

  محرابی‌نیا گفت:‌به دلیل کاهش سفرها در ایام نوروز محدودیت ترافیکی خاصی موقتا در جاده‌ها اعمال نمی‌شود اما در حوزه محموله‌های ترافیکی دارای مجوز در همه جاده‌ها تردد این محموله‌ها تا ساعت ۷ روز پنجم فروردین همچنین از ساعت ۷ روز هفتم فروردین تا ساعت ۷ روز نهم فروردین و همچنین از ساعت ۷ روز ۱۱ فروردین تا ساعت ۷ روز ۱۶ فروردین ممنوع است.

  * انسداد ۳۴ جاده به علت نبود ایمنی

  وی تصریح کرد: در حال حاضر ۳۴ جاده به دلیل نبود ایمنی مسدود است.

  مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها ادامه داد:‌در این راستا می‌توان به محورهایی نظیر شمشک- دیزین، سی‌سخت-پادنا، پونل-خلخال، پل‌زال- اندیشمک و ثلاث – سرپل ذهاب اشاره کرد.

  محرابی‌نیا افزود:‌همچنین محورهایی نظیر باغچه- مشهد، منطقه ۴ آزادراه تهران- شمال، جاده تلو در استان تهران، جاده جاسک- بشاگرد، محور رودبار- قلعه‌گنج، محور سرخه- گرمسار و جاده ایرانشهر- بم از محورهای مسدود به دلیل نبود ایمنی است.

  وی یادآور شد: محورهای هراز و فیروزکوه که به دلیل برف و کولاک مسدود شده بود، بازگشایی شد.

  منبع: فارس

  انتهای پیام/*


  لینک کوتاه :  برچسب ها :

 • خبرخوان دیمه نیوز