15 ربيع أول 1442 Saturday, 31 October , 2020
1
پس از ماهها تعطیلی؛

آغاز لیگ برتر کشتی با شرایط متفاوت/ حضور سرمربیان تیم ملی در سالن

  • کد خبر : 96844
  • ۰۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۴
آغاز لیگ برتر کشتی با شرایط متفاوت/ حضور سرمربیان تیم ملی در سالن
بیستمین دوره لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی جام یادگار امام (ره) در گروه الف از فردا آغاز می شود تا کشتی ایران از بلاتکلیفی و سکون خارج شود.

به گزارش پایگاه خبری دیمه نیوز، بیستمین دوره رقابت‌های لیگ برتر کشتی جام یادگار امام (ره) از صبح فردا (سه شنبه) و با برگزاری رقابت‌های گروه الف کشتی فرنگی در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران برگزار می‌شود. این در حالیست که کشتی ایران ماههاست به دلیل شیوع ویروس کرونا با تعطیلی اردوها و مسابقات همراه بوده و شاید لیگ کشتی بتواند کمی از بلاتکلیفی و سردرگمی اهالی این رشته را برطرف سازد.

بر اساس مجوز معاونت بهداشت وزارت بهداشت این مسابقات با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی بو بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد. همچنین تمامی افراد اعم از کشتی گیران، مربیان، داوران و کادر اجرایی با انجام تست کرونا و کسب مجوز فدراسیون کشتی در این رقابت‌ها حضور خواهند داشت.

یکی از نکات قابل توجه این دوره از مسابقات که به شکل کاملاً متفاوتی برگزار می‌شود، حضور محمد بنا و غلامرضا محمدی سرمربیان تیم‌های ملی کشتی فرنگی و آزاد در سالن مسابقات است تا از نزدیک ناظر مصاف کشتی گیران باشند.

بنا بر این گزارش برنامه دور رفت گروه الف این مسابقات که در فرنگی با حضور ۵ تیم و در آزاد با حضور ۴ تیم برگزار می‌شود به شرح زیر است:

کشتی فرنگی گروه الف (دور رفت):

سه شنبه ۸ مهرماه:
ساعت ۹:۳۰:
فولاد اکسین خوزستان- هیأت کشتی سیرجان
رعد پدافند ارتش- آریو برزن بهبهان
سیناصنعت ایذه- استراحت

ساعت: ۱۱:۰۰
هیأت کشتی سیرجان – سیناصنعت ایذه
آریو برزن بهبهان- فولاد اکسین خوزستان
رعد پدافند ارتش- استراحت

ساعت ۱۶:۰۰:
فولاد اکسین خوزستان- سیناصنعت ایذه
هیأت کشتی سیرجان- رعد پدافند ارتش
آریوبرزن بهبهان: استراحت

چهارشنبه ۹ مهرماه:
ساعت ۹:۳۰:

هیأت کشتی سیرجان- آریوبرزن بهبهان
رعد پدافند ارتش- سیناصنعت ایذه
فولاداکسین خوزستان: استراحت

ساعت ۱۶:
رعد پدافند ارتش- فولاد اکسین خوزستان
سیناصنعت ایذه- آریوبرزن بهبهان
هیأت کشتی سیرجان- استراحت

کشتی آزاد دور رفت (گروه الف):

پنجشنبه ۱۰ مهرماه:
ساعت ۹:۳۰:
مقاومت خراسان رضوی- دانشگاه آزاد اسلامی
شهدای زنجان- استقلال تهران

ساعت ۱۵:۳۰:
استقلال تهران- دانشگاه آزاد اسلامی
مقاومت خراسان رضوی- شهدای زنجان

جمعه ۱۱ مهرماه:
ساعت ۱۰:۰۰:
شهدای زنجان- دانشگاه آزاد اسلامی

ساعت ۱۶:۰۰:
مقاومت خراسان رضوی- استقلال تهران

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : http://dimehnews.ir/?p=96844
  • منبع : خبرگزاری مهر

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.